Magda Gessler. Wikipedia/Artur AndrzejŹródło: Wikipedia/Artur Andrzej
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 30 Czerwca 2020

Magda Gessler pochwaliła się selfie. Zdjęcie zaniepokoiło fanów

Magda Gessler znana jest ze swojej dużej aktywności na Instagramie. Po tym jak opublikowała pewne selfie, jej fani zasugerowali, że musiała "nieźle wypić", by tak wyglądać. Oburzona restauratorka odniosła się do komentarzy nie pozostawiając cienia wątpliwości.

Popularna restauratorka znana jest z tego, że na swoich kontach w social media udostępnia wszystko, co akurat w danej chwili się jej podoba. Pod jednym z ostatnich zdjęć jej fani zasugerowali, że musiała „nieźle wypić”, by tak wyglądać. Wpisy bardzo zdenerwowały Magdę Gessler.

Selfie Magdy Gessler

Zdjęcie zostało opublikowane tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich. Wyrażając swoje rozżalenie ze zwycięstwa Andrzej Dudy, Gessler dodała zdjęcie z opisem traktującym o wyborach prezydenckich. Fani szybko dostrzegli, że na zamieszczonej fotografii Magda Gessler wygląda wyjątkowo niekorzystnie. Rozmazany makijaż, nieułożona fryzura i „ciężkie” powieki od razu skojarzyły się fanom ze stanem upojenia alkoholowego. Warto zaznaczyć, że w większości komentarze pod fotografią nie były obraźliwe i nie przekraczały granicy dobrego smaku. Restauratorka oburzyła się jednak podejrzeniami i szybko zmieniła opis pod zdjęciem.

Magda Gessler oburzona zachowaniem fanów

Magda Gessler oburzona zachowaniem internautów

Znana z programów „Kuchenne rewolucje” oraz „MasterChef Poland” celebrytka postanowiła edytować wpis o wyniku wyborów i zmieniła go na atak w stronę internautów. „Komentarze sa… b nie na miejscu .., ja jestem wściekła …. jest jeszcze taki wyraz twarzy bez grama niczego .. … odrobina wyboraźnia pozytywnego myślenia /”. (pisownia oryginalna) - tłumaczyła. Gessler przyznała, że tak naprawdę nie była pijana, lecz „wkurzona” na wyniki głosowania, a tę złość właśnie przedstawia jej mimika twarzy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje wybitny kompozytor, jego muzykę znał każdy. Tragiczne doniesienia o zdobywcy Oscara 2. Jerzy Owsiak stworzył perfumy. Zapach może niektórym przywołać wspomnienia

Internauci w głównej mierze nie zwrócili nawet uwagi na nowy podpis do zdjęcia. Część jednak wykazała wsparcie i podobnie jak znana restauratorka okazali swoje niezadowolenie z wygranej Andrzeja Dudy.

Źródło: [otopress.pl, Instagram]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Owsiak stworzył perfumy. Zapach może niektórym przywołać wspomnienia
  2. Nie żyje wybitny kompozytor, jego muzykę znał każdy. Tragiczne doniesienia o zdobywcy Oscara
  3. Zofia Klepacka wzywa do manifestacji. Twierdzi, że warszawskim śródmieściem "rządzi antifa"
  4. Cztery białe trumny stanęły pod ołtarzem. Wzruszający pogrzeb Polki i jej córeczek


Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News