Marcin Zacharzewski. www.instagram.com/marcin_zacharzewski_official/Źródło: www.instagram.com/marcin_zacharzewski_official/
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 30 Czerwca 2020

Gwiazda "Na dobre i na złe" straciła dorobek życia. Teraz prosi o pomoc

Aktor wcielający się w postać Borysa Jakubka z „Na dobre i na złe” prosi fanów o wsparcie finansowe. Marcin Zacharzewski opublikował zdjęcia z tragedii jaka spotkała jego rodzinę. W wyniku uderzenia pioruna stracili część gospodarstwa.

Marcin Zacharzewski na swoim koncie na Instagramie opublikował apel o pomoc w zebraniu funduszy na odbudowę jego rodzinnego domu. Powód? W wyniku uderzenia pioruna, doszło do pożaru.

Tragedia rodziny aktora z „Na dobre i na złe”


Treść prośby o pomoc wraz z opublikowanymi zdjęciami zniszczeć pokazują prawdziwą tragedię rodziny. „W sobotę w wyniku uderzenia pioruna spłonęło gospodarstwo mojej rodziny. Często jako dzieciak jeździłem do nich na wakacje. Są mi bardzo bliscy. Została zorganizowana zbiórka by choć trochę pomóc w odbudowie” – pisze na Instagramie aktor „Na dobre i na złe”.

Apel Marcina Zacharzewskiego

Budynek uległ kompletnemu zniszczeniu

Z opisów zamieszczonych pod apelem o zbiórkę i na samej stronie zrzutka.pl wynika, że z domu bliskiej rodziny Zacharzewskiego nie zostało praktycznie nic. Do dramatu doszło 20 czerwca, podczas jednej z burz, które w ostatnim czasie regularnie nawiedzają Polskę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Już jutro w życie wchodzi nowy podatek. Podrożeją wasze ulubione produkty 2. Magda Gessler pochwaliła się selfie. Zdjęcie zaniepokoiło fanów

Doszczętnemu zniszczeniu uległy stodoła, obora oraz kurnik. W stratach widnieją również sprzętu wykorzystywane do pracy na gospodarstwie rolnym: osprzęt pszczelarski, traktor, maszyny rolnicze i inne niezbędne urządzenia. Cel, jaki został wyznaczony na pomoc rodzinie aktora z „Na dobre i na złe” to 50 000 złotych, dotychczas udało zebrać się prawie 1/3 tej sumy.

Źródło: [party.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magda Gessler pochwaliła się selfie. Zdjęcie zaniepokoiło fanów
  2. Już jutro w życie wchodzi nowy podatek. Podrożeją wasze ulubione produkty
  3. Nie żyje wybitny kompozytor, jego muzykę znał każdy. Tragiczne doniesienia o zdobywcy Oscara
  4. Jerzy Owsiak stworzył perfumy. Zapach może niektórym przywołać wspomnienia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News