Brad Pitt. Wiki Commons/DoD News FeaturesŹródło: Wiki Commons/DoD News Features
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 30 Czerwca 2020

A jednak nie byli sobie przeznaczeni? Brad Pitt miał wyrzucić ją z domu

Brad Pitt złamał serce kolejnej wielkiej gwieździe? Media huczą od informacji na temat jego ostatniego związku. Według tabloidów znany aktor wyrzucił swoją partnerkę z domu.

Brad Pitt całą kwarantannę spędził ze swoją byłą długoletnią partnerką Jennifer Aniston. Jak podają tabloidy, mężczyzna nie wytrzymał jednak presji i postanowił zakończyć znajomość. Serwisy plotkarskie spekulują, że wyrzucił ją ze swojego mieszkania.

Brad Pitt „dał kosza” słynnej aktorce?

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli kiedyś szczęśliwym małżeństwem, która przez długi okres uważane było za jedną z najgorętszych par w Hollywood. Serce znanego aktora zaczęło jednak mocniej bić w stronę Angeliny Jolie, z którą wdał się w romans i zostawił swoją małżonkę. Jednak małżeństwo z Jolie również nie przetrwało próby czasu. Jak podają serwisy plotkarskie w Stanach, Aniston i Pitt postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę, niestety sprawa ta miała mieć przykry koniec. Artyści spędzili ze sobą kwarantannę, jednak na koniec Brad Pitt wyrzucił aktorkę znana z „Przyjaciół” z własnej willi. Według informacji tabloidu „Star” mężczyzna czuł się przytłoczony i kontrolowany.

Relacje Brada Pitta i Jennifer Aniston po latach


Pierwsze wzmianki o możliwym powrocie pary pojawiły się na początku roku, podczas rozdania nagród SAG Awards. Za kulisami Brad miał uściskać swoją byłą żonę i wymienić się z nią uprzejmościami. Zdjęcia na których aktor złapał za rękę Aniston szybko obiegły cały świat i wzbudziły mnóstwo spekulacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Surowy zakaz w centrum Amsterdamu. Wszystko przez turystów 2. Ksiądz molestował dwie nastolatki podczas "wakacji z Bogiem i Maryją". Po latach sprawa wyszła na jaw

Aktorzy nie zaprzeczyli, że znów coś ich łączy, co tylko podsyciło media. Ostatecznie wygląda na to, że para kolejny raz się rozstała i nie wróży jej się dalszych epizodów tej znajomości. Co ciekawe Pitt widziany był ustatnio u Angeliny.

Źródło: [Plejada.pl, "Star", WP Gwiazdy]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ksiądz molestował dwie nastolatki podczas "wakacji z Bogiem i Maryją". Po latach sprawa wyszła na jaw
  2. Surowy zakaz w centrum Amsterdamu. Wszystko przez turystów
  3. Mateusz Morawiecki padł ofiarą wczorajszych podtopień. Apeluje o udzielanie pomocy
  4. GW: Członek komisji fałszował karty wyborcze. Wszystko na szkodę jednego kandydata

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News