Gwiazdy Riverdale. Flickr/vagueonthehowŹródło: Flickr/vagueonthehow
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 26 Czerwca 2020

Gwiazdy słynnego serialu oskarżone o molestowanie. Co dalej z produkcją?

Gwiazdy popularnego serialu Riverdale zostały oskarżone o molestowanie seksualne. Aktorzy nie zgadzają się z oszczerstwami i pragną walczą o swoje dobre imię. Czy grozi to przerwaniem emisji serialu?

Wielu gwiazd show-biznesu coraz częściej musi się mierzyć z zarzutami o molestowanie. Takie oskrażenia zostały skierowane także przeciwko aktorom popularnego serialu w stylu teen drama – „Riverdale”. Cała sprawa rozgrywa się w serwisie Twitter, gdzie jedna z anonimowych użytkowniczek opublikowała wpis, w którym twierdzi, że Cole Sprouse w 2013 roku miał dokonać na niej napaści seksualnej.
 

Aktorzy komentują oskarżenia o molestowanie
 

Chwilę póżniej pojwiło się kilka innych wpisów, które dotyczą podobnych oskarżeń o molestowanie, skierowanych w pozostałych aktorów serialu Riverdale – Lili Reinhart, K.J. Apa oraz Vanessa Morgan. Aktorzy postanowili się bronić i zjednoczyć siły w walce z pomówieniami. Jako pierwszy głos w sprawie zabrał Cole Sprouse, który również za pomocą Twittera odpowiedział na wpis anonimowej użytkowniczki. „Ja i moi koledzy z planu zostaliśmy fałszywie oskarżeni o przestępstwa seksualne przez anonimowych użytkowników Twittera. Traktuję te oskarżenia bardzo poważnie i będę współpracował z odpowiednimi osobami, żeby znaleźć ich źródło. Fałszywe oskarżenia wyrządzają ogromne szkody rzeczywistym ofiarom napaści seksualnych” – pisze na swoim profilu Sprouse.
 

Pozostali aktorzy zniesmaczeni oskarżeniami o molestowanie

 
Kolegę z planu wsparli praktycznie wszyscy członkowie ekipy serialu z Riverdale. W sprawę szczególnie zaangażowała się Lili Reinhart, która zacytowała słowa kolegi i napisała, iż również zamierza wszcząć odpowiednie środki, mające na celu zaprzestanie rzucania fałszywych oskarżeń bez żadnych konsekwencji. Pozostała trójka oskarżonych nie ma wątpliwości, iż to celowy zabieg konkretnej grupy, która chciała w jakiś sposób zakłócić ich pracę nad kolejny sezonem Riverdale.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Rodzice czują się niewinni. 5-letnia Eliza zmarła z głodu i wyczerpania, była trzymana w śmieciach, żerowały nad nią owady 2. Potwór z Loch Ness istnieje? Nowe zdjęcie trafiło do sieci

Według załogi serialu Riverdale, cała sytuacja nie wpłynie na dalsze losy produkcji, które są niezagrożone.

Źródło: [Twitter, chillizet.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał
  2. Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu
  3. Skandaliczna manipulacja w TVP Info. Rafał Trzaskowski znów publicznie oczerniony, sytuacja, jakiej nie było
  4. Skandaliczne, znów zaostrzenie kar za aborcję? Kobiety mają dość i znów wyjdą na ulicę
  5. Druk kart wyborczych wykona prywatna firma, a nie państwowa. Zastanawiające i budzące wątpliwości kroki, o wszystkim poinformował Onet
  6. Bardzo ważne zarządzenie premiera. Wprowadzono II stopień alarmowy w kraju

Źródła: Radio Zet, ABC Zdrowie