Potwór z Loch Ness?. Wiki Commons/Ad MeskensŹródło: Wiki Commons/Ad Meskens
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 26 Czerwca 2020

Potwór z Loch Ness istnieje? Nowe zdjęcie trafiło do sieci

Co jeszcze przygotował nam rok 2020? Oprócz pandemii koronawirusa, konfliktów zbrojnych, czy morderczych szerszeni, niektórzy twierdzą, że czeka nas także pojawienie się potwora z Loch Ness. Jedno zdjęcie stało się ważnym dowodem w sprawie.

Temat potwora z Loch Ness obecny jest w naszej kulturze już od dziesiątek lat. Legenda o tajemniczym stworzeniu spędzam sen z powiek niektórym naukowcom i pogromcom mitów, którzy za wszelką cenę pragną udowodnić, że bestia naprawdę istnieje. Pomimo wielu fotografii, które pojawiają się w internecie, wciąż nie wiadomo, czy jest on prawdziwy.

Potwór z Loch Ness uchwycony na zdjęciu?

W ostatnim czasie internet obiegła fotografia, która może rozwiewać wątpliwości dotyczące istnienia potwora w szkockim jeziorze. Jej autorem jest Stave Challice, który w okolic Loch Ness spędzał wakacje wraz z rodziną. Zdjęcie zostało wykonane już dawno, jednak dopiero teraz mężczyzna znalazł czas, aby zgrać wakacyjne fotografie na komputer. Na jednym z nich widnieje stworzenie pokaźnych rozmiarów. „Na kilku zdjęciach uchwyciłem częściowo wynurzone stworzenie, która zaraz z powrotem zanurkowałem. Jestem zdania, że to wielki sum albo coś tego pokroju” – podpisał fotografię Steve Challice, autor fotografii. Dodał również, że według niego musi być jakieś logicznie wyjaśnienie dotyczące Nessie.

Legendarny potwór z Loch Ness naprawdę istnieje?

W jeziorze Loch Ness grasuje ogromna ryba?

Publikacja zdjęcia wywołała ogromne poruszenie w sieci. Jedni uznali, że to ostateczny dowód na istnienie Nessie, inni z kolei całkowicie zaprzeczyli prawdziwości zdjęcia, otwarcie określającą fotografię Challisa jako zwykłą przeróbkę w Photoshopie. Do dyskusji dołączył również Roland Watson, autor bloga w całości poświęconemu zagadce potwora z Loch Ness, który bezpośrednio kontaktował się z Challisem w sprawie prawdziwości publikacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przepracowała w TVP 26 lat. Nie pozostawia suchej nitki na Wiadomościach 2. Koszmarne nagranie. "Tak w praktyce często wygląda wtargnięcie na jezdnię"

Co ciekawe autor zdjęci pracuje na co dzień jako grafik komputerowy, więc wykonanie doskonałej przeróbki nie sprawiłoby mu żadnego problemu. „Ja naprawdę myślę, że to po prostu wielka ryba. W zawodzie nie pracuje już od kilku lat” – usprawiedliwia się mężczyzna w rozmowie z serwisem SyFy Wire.

Źródło: [Interia, Instagram]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przepracowała w TVP 26 lat. Nie pozostawia suchej nitki na Wiadomościach
  2. Koszmarne nagranie. "Tak w praktyce często wygląda wtargnięcie na jezdnię"
  3. Skoczył z 27. piętra wieżowca, wcześniej bardzo cierpiał. Bez niego nie byłoby "Świata według Bundych", tragiczna śmierć słynnego producenta filmowego
  4. Wypadek autobusu w Warszawie. Nieoficjalne informacje na temat wczorajszego stanu kierowcy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News