Siedziba TVP. Wiki Commons/KocioŹródło: Wiki Commons/Kocio
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 26 Czerwca 2020

Dobra wiadomość dla widzów TVP. Ruszył nowy kanał

Telewizja Polska poszerza swoją ofertę o kolejny program. Jednak będzie on dostępny tylko w sieci. Dziś wystartowała TVP Kultura 2.


TVP rusza z nowym kanałem, który będzie nosił nazwę TVP Kultura 2. Widzowie znajdą na nim przede wszystkim filmy, cykle dokumentalne, seriale, przedstawienie, spektakle, koncerty oraz programy publicystyczne. Będzie można go znaleźć na platformie TVP Stream. Dostep do niego będzie całkowicie darmowy.

TVP Kultura 2 – informacje o kanale

Nowy kanał Telewizji Polskiej wystartował już dzisiaj, 26 czerwca o godzinie 12:00. Kanał dostępny jest w sieci, więc każda zainteresowana osoba może sprawdzić zawartość, jaką oferuje. „Inaugurując kanał TVP Kultura 2 wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom widzów, którzy zyskują teraz praktycznie nieograniczony dostęp do naszych programów, ale przede wszystkim tworzymy jeszcze jeden kanał poświęcony kulturze. TVP Kultura 2 nie będzie kopią telewizyjnej starszej siostry” – mówi Grzegorz Płaza, dyrektor Centrum Kultury i Historii TVP.

TVP Kultura 2 – oferta programowa kanału

Na kanale znajdziemy przede wszystkim te materiały, które dostępne były na TVP Kultura w wersji telewizyjnej oraz wiele innych programów. Znajdą się tam przede wszystkim filmy, cykle dokumentalne, seriale, przedstawienia, koncerty oraz programy publicystyczne.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Lekarka odesłała chorego, 9-letniego Norberta do domu. Chłopiec nie żyje 2. Przyłapali ją na gorącym uczynku. Kiedy zauważyła, że jest nagrywana podczas niszczenia banerów, zaczęła się awantura

W ofercie nie zabraknie również programów dla młodszych. Przewidywane są bajki i seriale animowane dla dzieci oraz młodzieży.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przyłapali ją na gorącym uczynku. Kiedy zauważyła, że jest nagrywana podczas niszczenia banerów, zaczęła się awantura
  2. https://wtv.pl/rzeszow-260620-mk-sledztwo
  3. Polska aktorka chce zagrać księżna Dianę. O rolę zabiega na Instagramie
  4. Czy Jolanta Kwaśniewska była lepszą pierwszą damą niż Agata Duda? Miażdżąca opinia dziennikarki TVN

Źródło: [se.pl]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News