Siostra Lewandowskiego. Instagram.com/lewandowskamilena7Źródło: Instagram.com/lewandowskamilena7
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 26 Czerwca 2020

Rodzina Roberta Lewandowskiego znów się powiększyła. RL9 został wujkiem

Robert Lewandowski powitał kolejnego członka rodziny. Siostra piłkarza urodziła córeczkę. Tym samym RL9 został wujkiem.

Anna i Robert Lewandowscy niedawno celebrowali narodziny drugiego dziecka. Dzisiaj pojawiła się informacje, że ich rodzina znów się powiększyła, a znany snajper Bayernu Monachium został wujkiem.

Robert Lewandowski może świętować

Tym razem do powiększenia rodu Lewandowskich przyczyniła się siostra Roberta – Milena Lewandowska-Miros. Na Instagramie poinformowała swoich fanów o narodzinach córeczki, wstawiła fotografię baloników z różowymi akcentami. To drugie dziecko siostry Roberta Lewandowskiego. Kobieta jest już mamą 5-letniego Leona, którego ojcem chrzestnym jest słynny piłkarz.

Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego?


Milena Lewandowska jest o trzy lata starsza od Roberta. W 2014 roku została żoną Radosława Mirosa, właściciela marki Signor Leone, zajmującej się szyciem garniturów. Milena darzy sport równie wielkim zamiłowaniem jak jej brat, gdyż w przeszłości była zawodniczką siatkarskiej drużyny AZS Politechniki Warszawskiej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Aż 21 skarg na Wiadomości. I to wszystko za jeden materiał 2. Dramatyczne sceny, w samym centrum miasta doszło do poważnego ataku nożownika. Media: Trzy osoby nie żyją, tragiczne doniesienia z Wielkiej Brytanii

Po urodzeniu pierwszego syna Leona jej kariera zeszła na drugi plan. Nie oznacza to jednak, że całkowicie zrezygnowała z aktywności fizycznej. Siostra Roberta Lewandowskiego przyjaźni się z jego żoną, Anną Lewandowską. Obie uwielbiają wspólnie trenować.

Źródło: [fakt.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczne sceny, w samym centrum miasta doszło do poważnego ataku nożownika. Media: Trzy osoby nie żyją, tragiczne doniesienia z Wielkiej Brytanii
  2. Aż 21 skarg na Wiadomości. I to wszystko za jeden materiał
  3. Dobra wiadomość dla widzów TVP. Ruszył nowy kanał
  4. Polska aktorka chce zagrać księżna Dianę. O rolę zabiega na Instagramie

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News