Dominika Gwit. Instagram.com/dominikagwintŹródło: Instagram.com/dominikagwint
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 25 Czerwca 2020

Polska aktorka zapozowała bez ubrań. Zrobiła to dla innych kobiet

Aktorka Dominika Gwit postanowiła stanąć po stronie wszystkich kobiet. W ramach wsparcia dla przedstawicielek ruchu walczącego o równe prawa wykonała sesję bez ubrań. Odważną fotografię opublikowała w sieci.

Dominika Gwit to aktorka, która bez żadnego skrępowania mówi o akceptacji swojego ciała i namawia wszystkich do tego, aby nie przejmowali się nadmiernie swoim wyglądem.

Dominika Gwit w akcie wsparcia dla kobiet pozuje bez ubrań

Dominika Gwit bez ubrań zachęca do akceptacji swojego ciała


Aktorka od zawsze nawołuje do tego, aby akceptować swoje ciało takim, jakie jest. Pomimo, iż jej dieta i próba schudnięcia nie poszła po jej myśli, aktorka kompletnie się tym nie przejęła i twierdzi, że kilogramy jej nie przeszkadzają. Gwiazda nie wstydzi się również odważnych kreacji, które w dużej mierze odsłaniają jej ciało. Dominika Gwint chętnie podkreśla swoje kształty.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Okropne i oburzające. Odbyła się msza w intencji księdza, który wykorzystywał i krzywdził dzieci, brak słów 2. Skandaliczne, znów zaostrzenie kar za aborcję? Kobiety mają dość i znów wyjdą na ulicę

Dominika Gwit pozująca bez ubrań dla innych kobiet


Aktorka na swoim Instagramie zdecydowała się, aby pokazać się bez ubrań. Jak sama twierdzi, zrobiła to w interesie innych kobiet, które szczególnie teraz powinny się jednoczyć i razem sprzeciwiać się niektórym niesprawiedliwościom. Podpis pod zdjęciem w mediach społecznościowych zaintrygował fanki aktorki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Druk kart wyborczych wykona prywatna firma, a nie państwowa. Zastanawiające i budzące wątpliwości kroki, o wszystkim poinformował Onet 2. Nagła i pilna decyzja papieża Franciszka ws. biskupa Janiaka. Porażające na skalę ogólnoświatową

Jak twierdzi serwis plotek.pl może on oznaczać, że Dominika zaangażowała się w kolejną akcję, wspierającą kobiety. Szczegóły mają zostać przedstawione później. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i miłych słów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski Wiedźmin zostanie ojcem. Już po raz trzeci
  2. Dokończy wielką sagę! George R.R. Martin zabrał się za pisanie
  3. To jednak najsympatyczniejszy aktor w Hollywood. Keanu Reeves znów zaplusował
  4. Kot "o dwóch twarzach" został ojcem. Wygląd jego dzieci jest niesamowity

Źródło: [plotek.pl, Instagram]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News