Dark. Flickr/Marco VerhŹródło: Flickr/Marco Verh
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 25 Czerwca 2020

Czekasz na finałowy sezon "Dark"? Netflix przychodzi ci z pomocą

Finałowy sezon serialu „Dark” już za kilka dni trafi do sieci. Jeśli ktoś oglądał poprzednie dwa sezony, to z pewnością myśli o tym, jak przypomnieć sobie niezwykle zagmatwaną fabułę serialu. Z pomocą przychodzi sam Netflix.

Jeśli ktoś nigdy nie oglądał niemieckiego serialu „Dark”, emitowanego na platformie Netflix to jest w komfortowej sytuacji. Za kilka dni, gdy finałowa część historii stanie się dostępna, będzie można pochłonąć serial w całość. Dla tych, którzy już wcześniej mieli styczność z „Dark” Neflix wyciąga pomocna dłoń, udostępniając grafikę i wideo.

Trzeci sezon „Dark” zadebiutuje 27 czerwca


Platforma streamingowa przygotowała przedsmak tego, co będzie na nas czekało w trzecim sezonie produkcji. Twórcy niedawno zaprezentowali trwający ponad dwie minuty zwiastun, który wprowadza widza w niespotykany klimat panujący w niemieckim serialu. Można już śmiało założyć, że tak jak w przypadku poprzednich dwóch sezonów, fabuła finału będzie równie wymagająca. Serial „Dark” uważany jest za majstersztyk wśród serii zagadkowych, gdzie tak naprawdę przez większość czasu widz musi sam domyślić się, co dzieje się na ekranie.Netflix pomoga zrozumieć fabułę „Dark”


W tych trudnych momentach w zrozumieniu serialu przychodzi Netflix, który stara się wyjaśnić zawiłości, jakie przygotowali twórcy serialu. Wszyscy, którzy potrzebują przypomnienia poprzednich wydarzeń lub uszeregowania w głowie kolejności następujących po sobie historii, mają do tego odpowiednie narzędzie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kim jest tajemniczy "przyjaciel" Jarosława Kaczyńskiego? Dziennikarze dotarli do zdumiewających informacji 2. Rafał Trzaskowski podjął pilną decyzję po tragicznym wypadku autobusu w Warszawie. Ważne informacje z samego miejsca zdarzenia

Materiał wideo trwa zaledwie 60 sekund, jednak pozwala w szybki sposób nadrobić zaległości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska aktorka zapozowała bez ubrań. Zrobiła to dla innych kobiet
  2. Polski Wiedźmin zostanie ojcem. Już po raz trzeci
  3. Dokończy wielką sagę! George R.R. Martin zabrał się za pisanie
  4. To jednak najsympatyczniejszy aktor w Hollywood. Keanu Reeves znów zaplusował

Źródło : [naTemat.pl, YouTube, Neflix]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News