Anna Lewandowska. instagram.com/annalewandowskahpbaŹródło: instagram.com/annalewandowskahpba
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 25 Czerwca 2020

Zaledwie kilka tygodni po porodzie wróciła do formy. Co za figura!

Anna Lewandowska kolejny raz potwierdza, że umie zadbać o swoją formę. Zaledwie kilka tygodni po urodzeniu drugiego dziecka jej brzuch znów wygląda perfekcyjnie. Oto jak prezentuje się figura żony najsłynniejszego polskiego sportowca.

Kilka tygodni temu Anna i Robert Lewandowscy powitali na świecie nowego członka rodziny. 9 maja 2020 roku na światła przyszła druga córka pary – Laura Lewandowska. Zarówno Robert, jak i Anna nie kryli swojej radości, bez przerwy udostępniając rodzinne zdjęcia z dziećmi. Po serii uroczych sesji z córeczka, Anna Lewandowska postanowiła wrócić do treningów

Niesamowita figura Anny Lewandowskiej

Swój powrót do ćwiczeń ukochana napastnika Bayernu Monachium zapowiadała już od jakiegoś czasu, wspominając o swojej wielkiej motywacji. Lewandowska postanowiła pochwalić się swoją wypracowaną sylwetką za pomocą Instagrama. Jej fotografia zachwyciła internautów, którzy zaczęli podziwiać jej szybki powrót do figuryi, jaką prezentowała przed ciążą. Uwagę przede wszystkim przyciąga płaski brzuch.

Anna Lewandowska i jej figura kilka tygodni po ciąży

Córka podziela pasję Anny Lewandowskiej


Co ciekawe, starsza córka Lewandowskich, Klara, również przejawia podobne zainteresowania co jej mama. Na swoim profilu Anna Lewandowska często umieszcza zdjęcia, na których wraz ze swoją pociechą wykonują przeróżne ćwiczenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Celowo i z impetem wjechał w psa. Nie wiedział, że jest nagrywany 2. Kim jest tajemniczy "przyjaciel" Jarosława Kaczyńskiego? Dziennikarze dotarli do zdumiewających informacji

To nie pierwszy raz, kiedy kobieta publikując zdjęcia z sali ćwiczeń stara się motywować inne osoby do pracy nad swoją sylwetką.

Źródło: [rmfmaxxx.pl, Instagram]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czekasz na finałowy sezon "Dark"? Netflix przychodzi ci z pomocą
  2. Polska aktorka zapozowała bez ubrań. Zrobiła to dla innych kobiet
  3. Polski Wiedźmin zostanie ojcem. Już po raz trzeci
  4. https://wtv.pl/rozrywka-250620-kb-george-r-r-martin

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News