Kuba Wojewódzki. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 15 Lipca 2020

TVN ujawnia cennik. U Kuby Wojewódzkiego najdrożej

Telewizja TVN ujawniła nowy cennik reklamowy. Stacja zastrzegła, że nie nawiąże współpracy ze wszystkimi firmami.

Portal money.pl przedstawił cennik reklamowy, który będzie obowiązywał w nowej ramówce TVN.

Nagły protest w Warszawie. Polskie Babcie mają dość i wyszły na ulice, sytuacja, jakiej nie byłoNagły protest w Warszawie. Polskie Babcie mają dość i wyszły na ulice, sytuacja, jakiej nie byłoCzytaj dalej

Reklama pasywny i aktywna

TVN podzielił reklamy na dwie grupy: aktywne i pasywne. O pasywnych scenach mówimy wtedy, gdy dany produkt jest elementem scenografii programu, natomiast aktywne to takie, w których produkt jest elementem akcji programu. Jak informuje money.pl, przedstawiony cennik ma obowiązywać od początku jesiennej ramówki, aż do wiosny przyszłego roku. Stacja ma prawo nie zdecydować się na współpracę z wybranymi firmami, których produkty swoim profilem mogą nie pasować do tematyki danego programu.

Reklama u Kuby Wojewódzkiego najdroższa


Wśród 19 pozycji, jakie przygotował TVN dla chcących reklamować swoje produkty, najdroższa jest reklama u Kuby Wojewódzkiego. Aktywna reklama w programie ekscentrycznego prowadzącego to koszt 99 tys. złotych, z kolei pasywna kosztuje 64,5 tys. złotych. Podobnie wysoko cenione są reklamy w śniadaniówce „Dzień Dobry TVN” – 77 tys. zł za reklamę aktywną w weekend i 57 tys. zł w środku tygodnia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramatyczne sceny na Podlasiu. Lekarz zadzwonił i kazał zamknąć trumnę, cała rodzina trafiła na kwarantannę 2. Wiemy, kto zastąpi Justynę Pochanke w TVN. Gwiazda telewizji i znany dziennikarz, wielu może być zaskoczonych

Najniższa cena reklamy dotyczy programu „Co za Tydzień”. Jeśli chcielibyśmy wykupić aktywną reklamę w tym programie, to musimy liczyć się z kosztem 50 tys. zł, natomiast w przypadku reklamy pasywnej 35 tys. zł.

Źródło: [money.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczne sceny na Podlasiu. Lekarz zadzwonił i kazał zamknąć trumnę, cała rodzina trafiła na kwarantannę
  2. Wiemy, kto zastąpi Justynę Pochanke w TVN. Gwiazda telewizji i znany dziennikarz, wielu może być zaskoczonych
  3. Odebrała życie noworodkowi w okropny sposób bez żadnych skrupułów. Agata F. została dzisiaj skazana
  4. Kolejna grupa zawodowa szykuje masowy protest. Niebawem wyjdą na ulice

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News