Doda. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 7 Lipca 2020

Doda sprzedaje mieszkanie. Cena powala. Wnętrza również

Doda postanowiła sprzedać swoje mieszkanie. Jak sama przyznaje „nie jest to opcja dla każdego”. Wiemy ile kosztuje i jak wygląda apartament piosenkarki.

Piosenkarka Dorota Rabczewska, znana szerszej publiczności pod pseudonimem Doda, postanowiła wystawić na sprzedaż jedno z kilku swoich mieszkań. Liczący 135 metrów kwadratowych apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie wyróżnia się artystycznym wnętrzem i bogatą paletą kolorów.

Doda pozbywa się swojego loftu

Znana artystka jest właścicielką mieszkania w warszawskiej kamienicy, które zostało nazwane „Eclectic Queen Loft”. Posiadłość wcześniej była wynajmowana krótkoterminowo, jednak teraz artystka postanowiła sprzedać ją całkowicie. W skład mieszkania wchodzi salon o wielkości 25 m2, jadalnia połączona z kuchnią 20 m2, dwie oddzielne sypialnie 18 i 16 m2, garderoba, łazienki dla gości oraz sauna. Ponadto, każdy pokój posiada klimatyzację, a samo mieszkanie znajduje się na ostatniej kondygnacji w pięciopiętrowym budynku. Artystka nagrała na Facebooku krótki film, na którym widać wnętrze mieszkania.

Artystyczne wnętrze w guście Dody

Doda sama przyznała, że mieszkanie jest bardzo artystyczne i kolorowe, wobec czego "nie jest to opcja dla każdego".

DZISIAJ GRZEJE: 1. 12 i 15-latek sterroryzowali dwie stacje paliw. Ledwo stali na nogach 2. Tajemnicza śmierć brytyjskiego żołnierza w Warszawie. Prokuratura próbuje dojść do prawdy, ale czy się uda?

Mimo, iż artystka na swoim profilu w social media nie zdradziła ceny mieszkania, to portal internetowy okopress.pl dotarł do danych, które sugerują, że cena loftu to 1,5 mln zł. Ponadto, według ustaleń dziennikarzy serwisu, do kosztów mieszkania trzeba doliczyć wysoki czynsz miesięczny wynoszący ok. 1 tys. zł. Mieszkanie można także obejrzeć na zdjęciach na Instagramowym profilu agenta: ev.marszalek.

Mieszkanie Dody na sprzedaż

Źródło: [Onet, okopress.pl, Instagram, FaceBook]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12 i 15-latek sterroryzowali dwie stacje paliw. Ledwo stali na nogach
  2. Tajemnicza śmierć brytyjskiego żołnierza w Warszawie. Prokuratura próbuje dojść do prawdy, ale czy się uda?
  3. Noworodek przyszedł na świat trzymając w dłoni przedmiot. Nieprawdopodobne zdarzenie
  4. Ateista chciał sprawdzić czy Chrystus naprawdę zmartwychwstał. Wyniki śledztwa zaskakują

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News