Artur Rojek. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 3 Lipca 2020

Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali teledysk. To murowany hit (WIDEO)

Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali teledysk, który może pobić rekord wyświetleń. Muzycy podkreślają, że ich współpraca nie jest przypadkowa.

Artur Rojek po współpracy z duetem PRO8L3M, po raz kolejny stara się połączyć siły z przedstawicielem rapowej sceny.

Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali teledysk

W serwisie YouTube pojawił się dzisiaj teledysk do utworu „A miało być jak we śnie”, który znalazł się na ostatniej płycie Artura Rojka o nazwie „Kundel”. Artysta zdecydował się przedstawić nową odsłonę utworu, zapraszając do współpracy rapera Taco Hemingwaya. Rojek, który przez serwis Noizz.pl został nazwany jedną z ikon polskiej muzyki wypowiada się o raperze w samych superlatywach: „Uważam go za jednego z najbardziej interesujących artystów ostatnich lat. Inspiruje mnie, mam szacunek do efektywności pracy, jaką wykonuje i jej wartości. Cieszę się, że on szanuje też moją muzykę. Ta współpraca to dla mnie ogromna nauka oraz ciekawe doświadczenie i mam nadzieję, że początek czegoś nowego” – opowiada Artur Rojek.


To nie koniec współpracy Artura Rojka i Taco Hemingwaya?

Podczas niezwykle głośnego wyzwania pod nazwą #hot16challenge2 Taco Hemingway zapowiedział, że „wyda parę płyt w lipcu".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kolejna wyborcza bitwa o wozy strażackie. MSWiA rzuciło do puli jeszcze więcej pojazdów 2. Misiewicz wraca na salony. Ma już pomysł na karierę

Taco Hemingway w studiu

Fani artysty wyczekują nowości od muzyka, który w ostatnich latach znajduje się w samej czołówce polskich raperów. Portal Noizz ku ucieszę sympatyków muzyka wskazuje na zdjęcie w serwisie Instagram studia Nagrywka. Widać na nim rapera, podczas tworzenia kolejnych materiałów. Niewykluczone, że współpraca Artura Rojka i Taco Hemingwaya nie zakończy się na jednym wspólnym teledysku.

Źródło: [Noizz.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wyborcza bitwa o wozy strażackie. MSWiA rzuciło do puli jeszcze więcej pojazdów
  2. Misiewicz wraca na salony. Ma już pomysł na karierę
  3. "Dziennikarze niemieckiego szma***wca". Politykowi PiS nagle puściły nerwy, bez opamiętania obrażał przedstawicieli mediów
  4. Walduś ze "Świata według Kiepskich" w tarapatach? Poważne oskarżenia żony

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News