Bartosz Żukowski. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 3 Lipca 2020

Walduś ze "Świata według Kiepskich" w tarapatach? Poważne oskarżenia żony

Bartosz Żukowski, znany bardziej jako Walduś Kiepski, od pięciu lat bezskutecznie rozwodzi się z żoną. Kobieta oskarża aktora serialu „Świat według Kiepskich”, że ten wpędził ja w długi.

Według słów Ewy Coll jej mąż, znany szerszej publiczności z roli Waldusia ze "Świata według Kiepskich", ściągnął na nią kolejne kłopoty. Kobieta twierdzi, że musi spłacać długi jakie miał narobić jej Żukowski i przez to brakuje jej pieniędzy na życie. Ma na tym cierpieć także córka pary, 11-letnia Pola. 
 

Nierozwiązana sprawa rozwodowa „Waldusia” z serialu „Świat według Kiepskich”
 

Związek między Bartoszem Żukowskim i Ewą Coll od pięciu lat jest tak naprawdę jest fikcją. Przed obliczem Temidy toczy się sprawa rozwodowa małżonków. Coll przyznaje, że jest już na skraju wytrzymałości. Powód? Jak ujawnia „Twoje Imperium”, chodzi o długi, jakie miał narobić jej Żukowski. „Dopiero kończę spłacać ponad 50 tysięcy za leasing jego auta, a już zadłużył mnie na następne 30 tysięcy. Chodzi o niezapłacony od czterech lat czynsz za mieszkanie, które on zajmuje, a z którego uciekłam wraz z córką z powodu przemocy. Przez długi męża moja sytuacja finansowa jest bardzo zła” – zdradza kobieta w tygodniku.
 

Aktor serialu „Świat według Kiepskich” nęka swoją żonę?
 

- Żukowski przedstawia siebie jako ofiarę cwanej żony prawniczki, która nie czekając na rozwód, ułożyła sobie życie od nowa i za wszelką cenę chce mu odebrać ukochaną córkę – podał informator Twojego Imperium, który ma znać sprawę. – Ale to nie jest prawda – dodaje źródło. – Ewa Coll nie jest cwaną prawniczką, lecz urzędniczką po studiach prawniczych. Nie ukrywa, że z powodu sytuacji życiowej, w której się znalazła, jest na skraju załamania nerwowego. Jej mąż nie jest aniołem. Nękana i zastraszana, przez jego donosy straciła już jedną pracę i boi się, by nie stracić drugiej, bo ma na głowie komorników - mówi źródło cytowane przez tygodnik.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy rząd skutecznie walczy z epidemią? Wśród Polek i Polaków wzrosła ilość ocen krytycznych, potwierdza to badanie CBOS 2. Ksiądz, który okrutnie i nieludzko krzywdził i wykorzystywał nastolatków, chciał ułaskawienia od Dudy. Otrzymał "kościelną karę śmierci"

Żukowski utrzymuje, że opłaca prywatną szkołę córki i kupuje jej ubrania, ale swoich poczynań nie komentuje publicznie.
 
Źródło: [Twoje Imprerium, Pudelek]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy rząd skutecznie walczy z epidemią? Wśród Polek i Polaków wzrosła ilość ocen krytycznych, potwierdza to badanie CBOS
  2. Ksiądz, który okrutnie i nieludzko krzywdził i wykorzystywał nastolatków, chciał ułaskawienia od Dudy. Otrzymał "kościelną karę śmierci"
  3. Sąsiedzi zmienili życie Bożeny Wołowicz w koszmar. Dramat kobiety trwa od 8 lat, a po ostatnim wyroku zaczęła się obawiać zemsty
  4. Biskup Edward Janiak miał ukrywać kleryka, który interesował się małymi chłopcami. Afera w diecezji kaliskiej, na jaw wyszły nowe fakty