Zenon Martyniuk. TOMASZ RADZIK/East NewsŹródło: TOMASZ RADZIK/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 2 Lipca 2020

Zenon Martyniuk został twarzą znanej marki. Co będzie promował? [WIDEO]

Zenon Martyniuk to niekwestionowany król Disco Polo. Znają i kochają go miliony Polaków. Nic więc dziwnego, że popularny muzyk otrzymał ostatnio ofertę współpracy z dużą marką. Co będzie promował?

Dotychczas twarzami MediaMarkt były kreskówkowe postaci Tytusa, Romka i A’Tomka. Przez najbliższe miesiące rolę charakterów stworzonych przez Papcia Chmiela przejmie król Disco Polo Zenon Martyniuk.

Zenon Martyniuk w reklamach MediaMarkt

Nowa kampania reklamowa sieci sklepów z elektroniką MediaMarkt będzie nosiła nazwę „Lato z Zenkiem w MediaMarkt”. Współpracy między muzykiem i elektromarketem została przypieczętowana filmem wideo, które pojawiło się dzisiaj na kanale marki w serwiesie YouTube. O powodach podjęcia współpracy z Martyniukiem wypowiedziała się manager ds. marketingu sieci, Ewelina Piątek: „Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie i poza nią” – mówi przedstawicielka MediaMarkt.

Zenon Martyniuk wyraził zadowolenie ze współpracy

Swojej zadowolenia z nowego projektu reklamowego nie krył sam Zenon Martyniuk, który sprawę skomentował w następujący sposób: „Cieszę się, że dołączyłem do ekipy MediaMarkt. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów w Polsce. Wiem z własnego doświadczenia, że łatwo się pogubić wśród coraz to nowszych urządzeń bez końca porównując różne modele”.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ostrzeżenia dla większości regionów w Polsce. Gdzie pojawią się burze? 2. Popularny ksiądz ujawnił nieprzyjemne fakty z przeszłości Kaczyńskiego. Niespodziewany atak duchownego

Z informacji prasowej opublikowanej przez sklep dowiadujemy się, że akcja promocyjna obejmie aktywności w Internecie, social mediach, spotach radiowych i telewizyjnych.

Źródło: [komputerswiat.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostrzeżenia dla większości regionów w Polsce. Gdzie pojawią się burze? Radar online
  2. Popularny ksiądz ujawnił nieprzyjemne fakty z przeszłości Kaczyńskiego. Niespodziewany atak duchownego
  3. Leszek Miller o jednym z kandydatów: jest przystojny, gdybym był kobietą, to bym na niego głosował
  4. Pędził karetką na sygnale, chociaż nie wiózł pacjenta. Tragiczny finał rajdu, ofiarą małe dziecko. Jest decyzja sądu

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News