Wojciech Smarzowski. East News/Piotr MoleckiŹródło: East News/Piotr Molecki
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 1 Lipca 2020

Wojciech Smarzowski kręci nowy film. Masz szansę w nim zagrać

Wojciech Smarzowski ma dla swoich fanów nie lada gratkę. Reżyser takich hitów jak "Dom zły", "Wesele", czy "Kler" szuka aktorów do swojego najnowszego filmu.

Wojciecha Smarzowskiego to jeden z nasłynniejszych polskich reżyserów. Spod jego ręki „wyszły” takie produkcje jak „Kler”, „Wołyń” czy „Drogówka”. Teraz reżyser rozpoczyna pracę nad nowym filmem fabularnym.

Casting do filmu Smarzowskiego

Reżyser poszukuje stażystów do najnowszej produkcji, która zostanie nakręcona w Długosiodle, niedaleko Ostrołęki. Do zgłaszania się zachęcane są przede wszystkim osoby zamieszkujące miejscowości takie jak Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Pułtusk czy Wyszków, ale Wojciech Smarzowski zaznacza, że na castingu pojawić się może każdy zainteresowany.

Zostań statystą w filmie Smarzowskiego

Wymagania do spełnienia są proste: należy mieć od 2 do 80 lat. Zgłoszenia z dopiskiem DŁUGOSIODŁO, zawierające, cztery aktualne zdjęcia, imię i nazwisko, nr telefonu oraz miejsce zamieszkania należy wysłać na adres mkm.casting@gmail.com.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nowy sondaż prezydencki może poważnie namieszać. Rośnie dystans między Dudą i Trzaskowskim, do wyborów tylko 11 dni 2. Zostanie nam więcej pieniędzy w portfelach. Wszystko dzięki nowym rachunkom za gaz

Filmy Wojciecha Smarzowskiego często uważane są za dość kontrowersyjne z uwagi na poruszaną tematykę. Najwięcej „zamieszania” wśród opinii publicznej wywołał film „Kler”. Reżyser wytyka w nim i obnaża przewinienia kleru. W produkcji nie brakuje wybitnych aktorów do których bez wątpienia możemy zaliczyć Janusza Gajosa, Roberta Więckiewicza oraz Jacka Braciaka.

Źródło: [Tygodnik Ostrołęcki]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostanie nam więcej pieniędzy w portfelach. Wszystko dzięki nowym rachunkom za gaz
  2. Nowy sondaż prezydencki może poważnie namieszać. Rośnie dystans między Dudą i Trzaskowskim, do wyborów tylko 11 dni
  3. Dobra wiadomość dla wszystkich kinomanów. Kina Helios wznawiają działalność
  4. Papież zareagował na list polskich wiernych. Pisali o wykorzystywaniu dzieci w Kościele

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News