Rossmann. Wikimedia Commons/Jan Hagelskamp1
Źródło: Wikimedia Commons/Jan Hagelskamp1
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Lutego 2020

Rossmann wyprzedził konkurencję. Innowacyjny produkt za grosze już w Polsce

Rossmann wprowadza nowość w swoich drogeriach. To może być strzał w dziesiątkę i prawdziwy hit! Chodzi o szampon w kostce, który jest alternatywą dla plastikowych butelek. Dobry krok w stronę ekologii. Środowisko na pewno na tym zyska. A czy produkt przypadnie do gustu Polakom?

Nowy wynazalek wygląda jak mydło, a jest to szampon, który czyści włosy równie dobrze, jak tradycyjny w płynie, a przy tym nie generuje niepotrzebnego plastiku.

Cały powiat Cały powiat "wolny od LGBT" i zdominowany przez Kościół. Co tam się dzieje?Czytaj dalej

Rossmann wprowadził nowość. Szampony w kostkach okażą się hitem?

W drogeriach właśnie pojawiły się szampony w kostkach. Kuszą atrakcyjną ceną i są alternatywą dla plastikowych butelek. Te nowoczesne produkty stają się coraz bardziej popularne na świecie. Teraz Isana, czyli marka kosmetyków, sprzedawanych w drogeriach Rossmann, stworzyła swoje własne szampony w kostce.

W ofercie do wyboru są dwa zapachy - kokos i mango z granatem. Za 65 g produktu musimy zapłacić 14,99 zł. To dużo mniej niż życzą sobie inni producenci.

Środowisko na pewno zyska na tym pomyśle. Szampony w kostkach są dużo bardziej ekologiczne i zazwyczaj zawierają delikatniejsze składniki niż te tradycyjne w płynie. Jeśli przypadnie to do gustu Polakom, będzie można mówić o rewolucji na rynku.

Jak stosować szampon w kostce. Nic prostszego! Po prostu moczymy kostkę pod strumieniem wody i jak zacznie się pienić, nakładamy na włosy. Potem spłukujemy jak zwykle. Możemy również bezpośrednio pocierać kostką włosy. Czynność podobna do mycia dłoni.

Wydajność tego produktu zależy od długości włosów i częstotliwości stosowania, ale jedna kostka powinna wystarczać na ok. 30-35 myć.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł

2. Katastrofa samolotu w USA. Wszyscy pasażerowie i pilot zginęli

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Pięć młodych osób zginęło na miejscu w zachodniej Polsce. Prokuratura przekazała porażające szczegóły