Rossmann z nową promocją na styczeń 2020.. Wikimedia CommonsŹródło: Wikimedia Commons
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Stycznia 2020

Rossmann z początkiem roku rozbija bank. Trzeba się pospieszyć

Rossmann, jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie i jeden z najpopularniejszych tego typu sklepów w Polsce, co jakiś czas organizuje bardzo atrakcyjne promocje na wybrane produkty, np. kosmetyki do makijażu dla kobiet. Akcje rabatowe sieci Rossmann w każdym miesiącu cieszą się ogromną popularnością. Jakie promocje drogeria przygotowała na styczeń 2020, których dokładnie produktów dotyczy, do kiedy potrwa akcja i kto może skorzystać ze zniżek? Wyjaśniamy.

Rossmann promocja styczeń 2020 - od kiedy, do kiedy, kto może skorzystać i jakich produktów dotyczy?

Najnowsza odsłona promocji Rossmann styczeń 2020 wystartowała już na początku miesiąca i potrwa do jego końca, czyli do piątku 31 stycznia, lub do wyczerpania zapasów. Pierwsza akcja rabatowa w tym miesiącu dotyczyła głównie różnych kosmetyków - zarówno produktów do pielęgnacji, jak i tych do makijażu, a także m.in. dodatków i gadżetów do domu. Druga styczniowa akcja rabatowa z nowymi promocjami pojawiła się już na stronie internetowej sieci Rossmann i w sklepach stacjonarnych.

Kosmetyki, które są objęte promocją Rossmann styczeń 2020, są oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku innych akcji rabatowych w drogerii. Pełną listę konkretnych produktów można znaleźć na stronie internetowej drogerii. Są to m.in. produkty do włosów, kosmetyki do makijażu i wiele innych.

Starsze małżeństwo przeżyło koszmar na SOR. Tragedia nikomu nie dała do myśleniaStarsze małżeństwo przeżyło koszmar na SOR. Tragedia nikomu nie dała do myśleniaCzytaj dalej

Promocja w Rossmannie na styczeń 2020 tym razem nie była promocją -55%, jaką znamy z poprzednich lat. Akcja rabatowa w tym roku obejmuje jedynie wybrane produkty. Nie ma również ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis, 2+2 gratis, 2+1 gratis i innych tego typu.

Co ważne, nie trzeba należeć do Klubu Rossmann, aby móc skorzystać ze styczniowej promocji, jednak warto mieć na uwadze to, że Rossmannie pojawia się wiele ofert, które są dedykowane tylko Klubowiczom. Dopiero gdy spełnimy wszystkie konieczne warunki wybranej przez nas promocji, zostanie przyznany nam rabat.

Promocja Rossmann styczeń 2020 obowiązuje zarówno w sklepie internetowym, jak i w sklepach stacjonarnych. Nie ma także żadnych limitów ani ograniczeń, bowiem każdy klient może skorzystać z danej promocji w Rossmannie w styczniu 2020 tyle razy, ile tylko chce. Warto jednak się pospieszyć, gdyż miesiąc powoli się kończy, a wraz z jego końcem, skończą się także promocje.

Więcej informacji, dotyczącej styczniowej promocji w Rossmannie, znajdziecie na stronie internetowej drogerii.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Ogromna awaria we wszystkich urzędach w Polsce. Nie załatwisz żadnej, nawet pilnej sprawy

2. Najpiękniejsza pani pilot na całym świecie. Internauci za nią szaleją, wygląda nieziemsko

3. Była posłanka PiS się wygadała. Partia może być na nią zła

4. 20 lat przepracowała w Polskim Radio i Trójce. Nie żyje dziennikarka, Maja Borkowska

5. Sejm i Senat nareszcie się dogadali. Przyznali sobie po 1000 zł

6. Ale się porobiło. Oczekiwana decyzja papieża Franciszka w sprawie Rydzyka

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News