. Wikimedia Commons
Źródło: Wikimedia Commons
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 5 Lutego 2020

Zdumiewająca oferta Rossmanna. Szykują się gigantyczne kolejki

Rossmann, jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie i jeden z najpopularniejszych tego typu sklepów w Polsce, co jakiś czas organizuje bardzo atrakcyjne promocje na wybrane produkty, np. kosmetyki do makijażu dla kobiet. I to właśnie one zyskają na najnowszej promocji najwięcej. Dotyczy ona kolorówek, czyli -55% zniżki na kosmetyki do makijażu. Oto nowa promocja Rossmann 2020. Poznaj listę produktów, zasady promocji oraz dowiedz się kto konkretnie może z niej skorzystać i kiedy się rozpocznie.

Promocji na kosmetyki do makijażu w Rossmannie zawsze wyczekuje wiele kobiet. Nie ma co się się dziwić, bowiem zniżki potrafią być wtedy naprawdę duże. Tym razem rabat na kosmetyki kolorowe do makijażu, tzw. kolorówkę, wynosi 55%.

Mały kotek zaatakował pitbulla. Nikt nie spodziewał się takiej reakcjiMały kotek zaatakował pitbulla. Nikt nie spodziewał się takiej reakcjiCzytaj dalej

Rossmann promocja -55%. Od kiedy, dla kogo i na co?

W tym roku nieznana jest data promocji w Rossmannie na kosmetyki do makijażu, ale prawdopodobnie najbliższa będzie miała miejsce wiosną.

Promocja na kosmetyki dla kobiet w Rossmannie kiedy już się pojawi, wynosić będzie najpewniej -55% i będą mogli skorzystać z niej klienci sklepu, należący do klubu Rossmann.

Rossmann od jakiegoś czasu najbardziej zwraca się w stronę klientów, którzy należą do Klubu Rossmann. Osoby posiadające aplikację Rossmann mają dzięki temu korzystać z promocji nawet w terminach wcześniejszych od pozostałych klientów, nieposiadających aplikacji.

Promocja Rossmann -55% na kosmetyki ogłaszana jest zwykle dwa razy w roku: wiosną i jesienią. Ta promocja należy do jednych z najbardziej wyczekiwanych. I naprawdę warto z niej skorzystać, jednak jak pokazują promocje z poprzednich lat - namawiać Was do tego szczególnie nie trzeba. Duże zainteresowanie i kolejki mówią same za siebie. Czy będzie tak też i tym razem? Panie na pewno ruszą na łowy!

Na wielu kobiecych portalach internetowych, w mediach społecznościowych, na YouTubie i w kolorowej prasie znaleźć można wiele propozycji, podpowiedzi i wskazówek na temat kosmetyków do makijażu, które oferują promocje w Rossmannie. Jeden z takich filmików, w którym influencerka podpowiada, co warto kupić na promocji -55% na kosmetyki w Rossmannie, znajdziecie tutaj: ROSSMANN - co warto kupić na nowej promocji -55%?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł

2. Katastrofa samolotu w USA. Wszyscy pasażerowie i pilot zginęli

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Nie żyje gwiazda show Polsatu. Niestety, zmarła zaledwie kilka miesięcy po ślubie