Rossmann i jego niesamowite promocje. Wikimedia Commons/Anakin81Źródło: Wikimedia Commons/Anakin81
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 24 Listopada 2020

Rossmann rozbija bank, przed sklepem ustawią się wielkie kolejki. Fenomenalna oferta na Black Friday, musicie się przygotować

Rossmann w wyjątkowy sposób zamierza świętować tegoroczny Black Friday. Produkty w sklepie będą przecenione aż o 75 %. Promocja obejmie również perfumy oraz prawie 2000 innych artykułów! Wszystko wskazuje na to, że za 3 dni Polacy tłumnie ruszą do drogerii.

Wyjątkowe okazje czekają na klientów sieci Rossmann, którzy wybiorą się do sklepu w najbliższy piątek. Od tego dnia do końca listopada obowiązywać będą promocyjne ceny!

Kardynał Dziwisz przerwał milczenie, odpowiedział na oskarżenia. Błądzi w swoich tłumaczeniach po filmie TVNKardynał Dziwisz przerwał milczenie, odpowiedział na oskarżenia. Błądzi w swoich tłumaczeniach po filmie TVNCzytaj dalej

Rossmann zadziwia!

Black Friday to niezwykle popularne na zachodzie święto zakupowe, które od kilku lat obecne jest również w Polsce. Sklepy prześcigają się w promocjach, chcąc przyciągnąć przed końcem roku jak najwięcej klientów. 

Łączy się to z promocjami, które zawsze są w takich sytuacjach obecne w ośrodkach handlowych. Nie wszędzie jednak odbywa się to uczciwie - wiele sklepów specjalnie na kilka dni przed "piątkowym szaleństwem" podwyższa ceny produktów, by obniżyć je podczas święta. Dlatego warto uważać i na bieżąco śledzić koszty produktów, które planujemy nabyć. 

Wielu klientów bywa rozczarowanych również faktem, że w przypadku wielu sklepów promocje w Black Friday są niemalże symboliczne - produkty przeceniane są o 10 czy 15 %, co nie stanowi dla nabywców łakomej zdobyczy. 

Zupełnie inaczej jest w przypadku sieci sklepów Rossmann, która ogłosiła, że z okazji "czarnego piątku" zamierza obniżyć ceny prawie 2000 produktów, które możemy nabyć w ich sklepach. I to aż o 75 % ! Brzmi obiecująco? Zobaczcie, jakiego rodzaju artykuły będzie można zdobyć po niższych cenach!

Black Friday na całego!

Dziennikarz pokazał dwa niewiarygodne zdjęcia z anteny TVP. Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu, nikt wcześniej nie zauważył?Dziennikarz pokazał dwa niewiarygodne zdjęcia z anteny TVP. Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu, nikt wcześniej nie zauważył?Czytaj dalej

Black Friday w Rossmannie to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy planują zakupy perfum, środków higienicznych i wielu innych produktów codziennego użytku. Może też być wspaniałą okazją, by już teraz zaopatrzyć się w wigilijne prezenty dla swoich najbliższych!

Okazja jest niebywała, bo już 27 listopada Rossmann zamierza przecenić prawie 2000 różnego rodzaju produktów, w tym ponad 1300 różnego rodzaju perfum. Warto się jednak pospieszyć, bo promocyjne ceny będą obowiązywać tylko do końca miesiąca

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Seniorze, przygotuj się na poważną zmianę. Już od grudnia może cię spotkać niemiła niespodzianka
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

"Artykuły do pielęgnacji twarzy i ciała, pielęgnacji i stylizacji włosów, dermokosmetyki, artykuły higieniczne, kosmetyki dla dzieci, środki czystości, pokarm dla zwierząt, parafarmaceutyki" - wyliczają przedstawiciele Rossmanna. Wszystkie te produkty zostaną objęte promocją z okazji Black Friday. Ale to nie wszystko. 

W Rossmannie możemy zaopatrzyć się również w biżuterię, artykuły biurowe, a nawet małe produkty AGD i wszystkie one również będą dostępne w nowych, okazyjnych cenach. 

To niebywałe w jaki sposób Rossmann postanowił świętować tegoroczny Black Friday. Setki różnego rodzaju produktów w okazyjnych cenach z pewnością przyciągną do drogerii wielu klientów. 

źródło: wp.pl

Wiele osób nie płaci składek, seniorzy w niepokoju. Rzecznik ZUS przekazał, co dalej z emeryturamiWiele osób nie płaci składek, seniorzy w niepokoju. Rzecznik ZUS przekazał, co dalej z emeryturamiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Decyzja zapadła. Od poniedziałku część uczniów wróci do szkół
  2. Dostojna niczym górskie szczyty, królowa ciast - nasza ukochana karpatka. Znamy recepturę, dzięki której zawsze idealnie wyrasta
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Górale są wściekli. Zrozpaczeni powiedzieli wszystko, uderzyli w rząd
  7. Innowacyjny smartfon od Oppo zachwyca zwijanym ekranem. Niestety, są też złe wieści