Rossmann zaskakuje swoimi promocjami. zdjęcie ilustracyjne: ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: zdjęcie ilustracyjne: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Maja 2020

Rossmann rozbija bank, sklepy czeka ogromne oblężenie. Kultowe produkty za półdarmo

Rossmann jest jednym z najpopularniejszych sklepów kosmetycznych. W wyniku pogarszającej się sytuacji finansowej Polek i Polaków postanowił on wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Zachęcająca oferta drogerii już raz wywołała entuzjazm wśród naszego społeczeństwa.

Obecnie w obliczu pandemii trwa zażarta konkurencja między gigantami polskiego rynku. Rywalizują oni między sobą na promocje, zniżki, przeceny oraz produkty gratis, celem przyciągnięcia potencjalnych klientów. Na czele wyścigu znajdują się takie firmy jak Biedronka, Lidl czy też Auchan. Obok nich postanowiła usytuować się sieć sklepów Rossmann. W przeciwieństwie do pozostałych przedsiębiorstw jej oferta dotyczy kosmetyków.

Zadziwiająca scena podczas minuty ciszy w Sejmie. Wielu będzie oburzonychZadziwiająca scena podczas minuty ciszy w Sejmie. Wielu będzie oburzonychCzytaj dalej

Rossmann część artykułów odda w ręcę Polaków za półdarmo

Znany sklep wyceni niektóre swoje produkty aż o 55% taniej. Wynika to z nadchodzącego 27-lecia istnienia międzynarodowej marki. Gigantycznych przecen możemy spodziewać się już od 16 maja. Całe przedsięwzięcie będzie trwało aż do końca miesiąca. Do 31 maja będziemy mieli czas na skorzystanie z kuszącej oferty, która obejmuje wszelkie kosmetyki służące do wykonywania makijażu. Jak informuje drogeria, dzięki niej jeszcze lepiej zadbacie o swoje ciało.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku mogą zadziwiać
2. Twój majątek może czekać konfiskata bez wyroku sądu. Resort forsuje bardzo surowe prawo, ludzie już protestują

Wśród przecenionych artykułów znajdą się między innymi kredki do oczu, fluidy, pudry, tusze do rzęs oraz szminki. Wszystkie przedmioty stworzone zostały przez światowe marki takie jak Rimmel, Max factor, Maybelline czy też Bourjois. O wszelkiego rodzaju szczegółach akcji dowiemy się już w ciągu czterech dni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najnowsze wyniki badań dają zaskakujące wyniki. Tysiące Polaków już przeszło koronawirusa
  2. Kolejny zakaz zostanie przedłużony do odwołania? Młodzi ludzie będą wściekli
  3. Kataklizm w centralnej Polsce. Służby odpowiadają na pytania o straty
  4. Kierowca wykrzyczał do pasażerów, że w autobusie może być tylko 21 osób. Ich reakcja zwala z nóg
  5. Dzień Pielęgniarki i Położnej. Dziękujemy bohaterom w szpitalach w całej Polsce
  6. "Lepiej zapytajcie Chiny". Prezydent nagle przerwał konferencję i opuścił spotkanie za granicą

Źródło: [Rossmann]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News