Rosja stała się miejscem pożaru. Zdjęcie ilustracyjne: Piqsels
Źródło: Zdjęcie ilustracyjne: Piqsels
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 10 Maja 2020

Ogromna tragedia i niedowierzanie. Jeden że szpitali dla zakażonych stanął w płomieniach, doszło do tego w Moskwie

Rosja jest jednym z krajów, które przez koronawirusa zostały dotknięte najmocniej. Chorobę tą zdiagnozowano nawet u premiera sąsiadującego z nami państwa. W jednym z moskiewskich szpitali, dla zakażonych doszło do poważnego wypadku.

Sytuacja epidemiologiczna na świecie wielu państwom przysporzyła porządnych kłopotów. W porównaniu z Polską niektóre kraje w dobie pandemii radzą sobie o wiele gorzej od nas. Są to nie tylko Włochy, Hiszpania czy też Ameryka, ale i Rosja. Całe zamieszanie pogarsza fakt, że w mieście będącym na podium pod względem ilości zachorowań doszło do groźnego pożaru. Moskiewski szpital dosłownie stanął w płomieniach. W sprawę zaangażowała się tamtejsza straż pożarna.

Matka 3,5-letniego Kacperka przerwała milczenie. Nie może znieść zarzutów, które słyszyMatka 3,5-letniego Kacperka przerwała milczenie. Nie może znieść zarzutów, które słyszyCzytaj dalej

Rosja: Pożar szpitala

Jak relacjonuje Polsat News w szpitalu przeznaczonym dla osób zakażonych wirusem COVID-19 doszło do pożaru. W jego wyniku zginęła jedna osoba. Ponad 200 zostało przetransportowanych do innych szpitali. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w ostatnią sobotę. Wciąż nie wiadomo, czemu w jednej z sal dla pacjentów pojawił się ogień. Z doniesień portalu wiemy, że trwają szczegółowe prace, które mają ustalić, dlaczego placówka stanęła w płomieniach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Matka 3,5-letniego Kacperka przerwała milczenie. Nie może znieść zarzutów, które słyszy
2. Polska może mieć nowy sposób znoszenia restrykcji. Miliony Polaków do normalności mogłoby wrócić szybciej od reszty

Mmer Moskwy, Siergiej Sobanin zadeklarował, że wszystkich chorych udało się przewieźć do innych placówek medycznych. To właśnie w nich będą kontynuować swoją walkę z zakażeniem COVID-19. Przypomnijmy, że w Rosji mamy do czynienia ponad 200 tysiącami pozytywnie zdiagnozowanych na koronawirusa. Aż połowa z nich przypada na stolicę Rosji, liczącą aż 12,7 milionów mieszkańców.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Sytuacja trudna do skomentowania. Szpital obciął pensje pielęgniarkom
    2. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać
    3. O. Rydzyk o sianiu paniki. Wielu katolików będzie przestraszonych i wściekłych "Daliśmy się puścić w taki kanał zła"
    4. Uwaga ostrzeżenie. Z konta bankowego zniknęła astronomiczna kwota, może dotyczyć każdego
    5. Zatrważające słowa Krystyny Pawłowicz ws. przyszłości naszego kraju. Wzywa do modlitwy, o co chodzi?
    6. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać