Kadr z filmu 07 zglos sie. Studio filmowe Kadr
Źródło: Studio filmowe Kadr
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 1 Grudnia 2019

Za kulisami "07 zgłoś się", rozgrywał się gorący romans. Kultowy aktor miał wtedy żonę i dzieci

Romans, jaki rozegrał się za kulisami kultowego "07 zgłoś się", nie miał happy endu. Po latach fani produkcji dowiedzieli się o więzi, jaka połączyła dwójkę aktorów. Grający sutenera Piotr Fronczewski i jego filmowa "podwładna", Joanna Pacuła, nie mogli się sobie oprzeć, mimo że aktor, udając się na plan, pozostawiał w domu żonę i dwójkę dzieci.

Zauroczona sobą para wystąpiła razem w odcinku "Hieny". Walasek skatował grającą prostytutkę Pacułę i ukradł zarobione pieniądze. 24-letnia aktorka dała się już wtedy poznać widzom z produkcji takich, jak "Dom" czy "Jan Serce".

Ekipa filmowa wiedziała doskonale, jak dwójka aktorów zachowuje się poza planem. Chodzili na romantyczne spacery, brzegiem jeziora Sajno. Będący u szczytu popularności Fronczewski miał wtedy żonę i dwie, małe córeczki. Po latach przyznał się do romansu, choć bezpośrednio nigdy nie wyjawił nazwiska swojej kochanki.

Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)Czytaj dalej

- Bardzo dużo wtedy pracowałem. Tyrałem właściwie. Od świtu do późnej nocy. Kołowrót. Kierat. Do tego dom z dwojgiem małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec. Wyrwać się! Dokądkolwiek. I tak się jakoś po 7 latach małżeństwa stało - wyznał po latach.

Romans bez happy endu

Fronczewski przyznał się żonie do romansu z 11 lat młodszą aktorką. Przyjęła to z wielkim trudem.

- Postanowiłem wszystko żonie powiedzieć, rozstać się, dogadać kwestię opieki nad córkami. Szczątki uczciwości nie pozwalały mi dłużej tkwić w tym gigantycznym oszustwie. Trwanie w kłamstwie było ponad moje siły. Musiałem to powiedzieć, również po to, by całkowicie egoistycznie sobie ulżyć. Zrzucić ten ciężar z barków. Była zdruzgotana. Kompletnie sparaliżowana tą wiadomością. Zdemolowana psychicznie. Nie odezwała się chyba nawet słowem. Płakała. To był dla niej wstrząs - wyznał.

Ostatecznie drogi małżeństwa się nie rozeszły a Pacuła wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Tylko raz uchyliła rąbka tajemnicy, związanego z jej romansem.

- Swoją największą i jedyną miłość zostawiłam w Polsce -powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Ku przestrodze. Znany aktor dowiedział się o nowotworze czwartego stopnia przez przypadek

2. "2020 rokiem katastrofy finansowej". Zabraknie pieniędzy dla jednej z grup zawodowych

3. Będzie tylko gorzej. Za najbardziej podstawowe produkty zapłacisz fortunę

4. Matka zamieściła zadanie z podręcznika do V klasy. Coś okropnego

5. Nie tylko Black Friday. W poniedziałek też warto zrobić zakupy

6. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy