Roman Giertych. https://www.facebook.com/215392231834473/photos/a.215404088499954/573580539348972/?type=3&theaterŹródło: https://www.facebook.com/215392231834473/photos/a.215404088499954/573580539348972/?type=3&theater
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 22 Grudnia 2019

Giertych upokarza Brudzińskiego. Ujawnia kulisy jego relacji z Kaczyńskim

Roman Giertych i Joachim Brudziński urządzili sobie na Twitterze istną wymianę uprzejmości. Zaczęło się od słów o zdradzie.

"Roman Giertych zostanie oceniony przez historię jako zdrajca Młodzieży Wszechpolskiej którą odrodził i namówił do protestów wobec wejścia Polski do UE. Porzucił ich łaszac się do lewackich elyt. Został śmiesznym pupilkiem TVN-u i GW jako klasyczny »budyń« celebryta. Hańba", napisał ta Twitterze Joachmin Brudziński, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości. Na odpowiedź Giertycha nie przyszło nam długo czekać.

Roman Giertych: "Jojuś może i niezbyt kumaty, ale drogę do sklepu zna"

"Mimo wszystko mam dla Pana wiele sympatii. Nie zapomnę Panu tych miłych gestów, gdy prowadziłem rozmowy z Kaczyńskim, a nie było komu wyskoczyć po coś do picia... Zawsze można było na Pana liczyć", ironizuje zwrotnie były Minister Edukacji.

Śmietanka PiS odpowie za oburzające nagrania. Pierwsze posiedzenie sądu już niebawemŚmietanka PiS odpowie za oburzające nagrania. Pierwsze posiedzenie sądu już niebawemCzytaj dalej

Na tym nie koniec. Szermierka słowna miały swój darszy ciąg. "Wzajemnie, też z sympatią wspominam jak Jarosław Kaczyński poprosił, aby dać Panu coś do picia, gdy z wrażenia, że pozwolił Panu się wypłakać (po artykułach w GW na pana temat) zaschło Panu w gardle. Niech Pan się odezwie po »6 królach«”, odpowiedział Brudziński.

Ostateczny cios, jak się zdaje, zadał jednak Giertych.

"Tak. Pamiętam. JK (Jarosław Kaczyński. przyp. red.) mówił wówczas o Panu z prawdziwym rozrzewnieniem. »Jojuś może i niezbyt kumaty, ale drogę do sklepu zna jak mało kto«. W tym się Pan wyróżniał i tego się trzeba było trzymać. (I miło że po tylu latach pamięta Pan, że lubię »Królewskie«. To naprawdę sympatyczne)".

Jak widać, na scenie politycznej panuje prawdziwie świąteczny klimat.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?

3. Niepokojące zdjęcie Tomasza Lisa ze szpitala. Nie przypomina siebie

4. Jest doniesienie na Tadeusza Rydzyka. Może ponieść poważne konsekwencje

5. Twórczyni Harry`ego Pottera "złamała serca" swoim fanom. Za wzór podają Emmę Watson

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News