Rolnik szuka żony TVP. (zdj. Il. ) ; Rolnik szuka żony/16.04.17/YouTube/ScreenŹródło: (zdj. Il. ) ; Rolnik szuka żony/16.04.17/YouTube/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Sierpnia 2020

Fani przecierają oczy ze zdumienia. Słowa uczestniczki "Rolnik szuka żony" zbulwersowały widzów

"Rolnik szuka żony" TVP. Uczestniczka telewizyjnego show, Małgorzata Borysiewicz opublikowała niecodzienny wpis na platformie Instagram. Komentowała sytuacje osób, które zmagają się z otyłością. Deklaracje rolniczki wywołały kontrowersje.

Telewizja Polska nieustannie zaskakuje swoją ofertą rozrywkową. Program "Rolnik szuka żony" TVP okazał się niemałym hitem. Rekordy oglądalności pobite przez reality-show wypromowały już niejednego uczestnika i uczestniczkę. Jedną z nich była Małgorzata Borysiewicz. Jej profil na Instagramie obserwują tysiące osób. W ostatnim czasie postanowiła otwarcie powiedzieć, co myśli o osobach z nadwagą. Część sympatyków ostro skrytykowała rolniczkę.

Wiadomości TVP znów wyemitowały upokarzający materiał. Na wizji nie uszanowano nawet tożsamości aktywistki, o której mówionoWiadomości TVP znów wyemitowały upokarzający materiał. Na wizji nie uszanowano nawet tożsamości aktywistki, o której mówionoCzytaj dalej

"Rolnik szuka żony" TVP. Uczestniczka show obraziła osoby cierpiące na otyłość?

"Gdyby było takie szkolenie, jak ubrać się w trzecim trymestrze ciąży i zachować normy urzędowe, a przy tym kobiece, chętnie wzięłabym w nim udział. [...] kompletnie nie rozumiem, jak osoby ze sporą nadwagą (takie z wyboru i zaniedbania wynikającego z niewłaściwego odżywiania) potrafią się ubrać i dobrze się w czymś czuć, już nie mówiąc o samopoczuciu zdrowotnym, nie tylko wizualnym. [...] Tak czy siak, nie mam żadnej cukrzycy ciążowej, dzisiejszy dzień powiał optymizmem" - czytamy na Instagramie Małgorzaty Borysiewicz z programu "Rolnik szuka żony" TVP.

Minister edukacji informuje, rodzice powinni zwiększyć czujność. Powrót do szkoły wiąże się z jednym ważnym obowiązkiemMinister edukacji informuje, rodzice powinni zwiększyć czujność. Powrót do szkoły wiąże się z jednym ważnym obowiązkiemCzytaj dalej

Na planach telewizyjnych dzieją się najróżniejsze rzeczy. Wielkie miłości oraz wybuchowe relacje, awantury i konflikty to zjawiska, które przyciągają widzów przed telewizory. Małgorzata Borysewicz odnalazła swojego partnera właśnie w programie "Rolnik szuka żony" TVP. Od kilku miesięcy gwiazda Telewizji Polskiej przechodzi drugą ciążę. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy jej brzuch. Post opatrzono niewybrednym komentarzem. Słowa Borysiewicz zostały odebrane, jako promowanie stereotypów. Osoby z nadwagą często są traktowane tak, jakby były zaniedbane.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Była w jednej celi z mamą Madzi. Ujawniła, co współosadzone robiły z Katarzyną W.
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Odkryli w kopalni wielki skarb. Gigant jest wart blisko 70 mln złotych

"Rolnik szuka żony" TVP to program przeznaczony dla mieszkańców małej miejscowości. Rolnicy oraz rolniczki prezentują swoje gospodarstwa i szukają kandydatów na miłość swojego życia. Nie każdemu udaje się dopiąć swego. Małgorzata Borysiewicz należała jednak do grona osób, którym udało się zakończyć program z ukochanym u boku. Już w najbliższej przyszłości narodzi im się kolejne dziecko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, wprowadzają kolejny zakaz. Lista się poszerza
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Schował się w garażu przed potężną wichurą. Nie dał rady. Był bez żadnych szans

Źródło: [Instagram/Małgorzata Borysiewicz]