Widzowie zniesmaczeni ostatnim odcinkiem programu "Rolnik szuka żony". YouTube.com/Rolnik szuka żonyŹródło: YouTube.com/Rolnik szuka żony
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 23 Listopada 2020

Niesmaczne sceny w "Rolnik szuka żony". Naprawdę, nie ma się z czego śmiać

Kiedy "Rolnik szuka żony" raczej mało kto podejrzewał, że miłosne perypetie emitowane przez Telewizję Polską przyciągną aż tak wielkie tłumy. Niestety misyjny program TVP coraz częściej pojawia się w dyskusjach w związku z pokazywanymi na ekranach scenach. Ostatni odcinek dostarczył wielu emocji, a niesmaczne zachowanie jednego z uczestników spowodowało lawinę krytyki. Trudno jednak się temu dziwić, czy TVP powinna promować takie treści?

Józef wyrasta na jedną z najbardziej kontrowersyjnego uczestnika wszystkich edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna od początku szokuje swoim przedmiotowym podejściem do kobiet, które przez TVP obracane jest w (nie)śmieszny żart. Ostatni odcinek dolał jedynie oliwy do ognia, a internauci są bezlitośni.

Najpierw zrezygnowała z Dzień Dobry TVN, teraz wyprowadziła się z Warszawy. Co się dzieje u Kingi Rusin?Najpierw zrezygnowała z Dzień Dobry TVN, teraz wyprowadziła się z Warszawy. Co się dzieje u Kingi Rusin?Czytaj dalej

Czy to możliwe, że — kolejne swoją drogą — niesmaczne sceny z udziałem Józefa z "Rolnik szuka żony" przyczynią się do zmiany zdania na temat lubianego programu Telewizji Polskiej? Wydarzenia z ostatniego odcinka mają być według fanów dokładnie tym na, co zasłużył rolnik szukający szczęścia w miłości przed kamerami.

Niesmaczne sceny w "Rolnik szuka żony"

Jeszcze nie tak dawno producenci "Rolnik szuka żony" znaleźli się pod ostrzałem w związku z zachowaniem jednego z operatorów towarzyszącym uczestnikom. Dawid, który nie spodziewał się odrzucenia od kolejnej swojej kandydatki, zareagował bardzo emocjonalnie. Oddalił się i rozpłakał, prosząc, aby operator dał mu chwilę na osobności i nie nagrywał obecnego stanu. Niestety tak się nie stało, a fragment tego wydarzenia został nawet użyty w zapowiedzi odcinka.

Po kolejnym niedzielnym odcinku programu "Rolnik szuka żony" TVP po raz kolejny znalazło się w ogniu krytyki. Od początku 7. edycji miłosnego show Telewizji Publicznej widzowie podnoszą alarm w związku z zachowaniami uczestnika Józefa. Szkodliwe, przedmiotowe i z brakiem poszanowania zdania goszczonych kobiet — tak o zachowaniu mężczyzny wypowiadają się widzowie.

Sławomir Świerzyński mu nie wybaczy. Stanął na środku sklepu i zaczął kpić z lidera Bayer FullSławomir Świerzyński mu nie wybaczy. Stanął na środku sklepu i zaczął kpić z lidera Bayer FullCzytaj dalej

Fakt, iż Józef doczekał się określenia "szybkie ręce" powinno dać do myślenia wszystkim, którzy nie pozostają na bieżąco z wydarzeniami w programie prowadzonym przez Martę Manowską. W czasie ostatniego odcinka Józef musiał niespodziewanie pogodzić się z odrzuceniem przez kolejną panią.

Mający przeświadczenie, że wybrane przez niego kandydatki są w niego zapatrzone, był ewidentnie zdziwiony przebiegiem wydarzeń. Niemniej nie zapomniał o swoim znaku rozpoznawczym i nawet na pożegnanie postanowił naruszyć przestrzeń osobistą swojego gościa.

Józef nie odmówił sobie przyjemności z dotykania swojego gościa bez jej zgody

- Było wesoło, widać było życie i to życie się raptownie skończyło - powiedział zasmucony Józef, jednak trudno by winić za to kogoś innego niż tylko jego. Niesmaczne sceny, jakimi świadkami byli widzowie oglądający "Rolnik szuka żony" sprawiły, że pod postem na Instagramie komentującym wydarzenia z niedzielnego odcinka znalazło się sporo słów krytyki.

Ewa, Grażyna i Apolonia to panie, które walczyć miały o serce Józefa, jednak każda z nich postanowiła opuścić gospodarstwo uczestnika "Rolnik szuka żony". Sam Józef był przekonany, że panie nie marzą o niczym innym, jak zostać wybranym przez niego na stałą mieszkankę jego posiadłości. Musiał się zdziwić, gdy każda kolejna odmawiała i informowała go o swojej decyzji.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Czy Kościół powinien płacić podatki, jak wszyscy inni?
2. Wiadomo już, co dalej z godzinami dla seniorów. Odpowiedź MRiPS w wielu wzbudzi oburzenie
3. Tadeusz Rydzyk przerwał milczenie. Miał mówić o uczelni, a grzmiał o aborcji i LGBT

W niedzielę widzowie"Rolnik szuka żony" dowiedzieli się, że Józef zostaje na gospodarstwie sam. Niemniej, kiedy żegnał się z jedną z niedoszłych pań jego serca, nie pozwolił, by przydomek — na który "ciężko" zapracował — nie został potwierdzony. Znów zdecydował się na rubaszne i dwuznaczne pożegnanie, które raczej tylko dla niego było czymś przyjemnym. Widzowie postanowili w mediach społecznościowych wypowiedzieć się w tej kwestii.

Widzowie wściekli na zachowanie Józefa

Na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" na Instagramie pod zdjęciem Józefa żegnającego się ze swoją kandydatką, pojawiło się wiele komentarzy krytykujących podejście rolnika do swoich gości.

Produkty za darmo, 3 i 2 zł. Lidl z niezwykłą ofertąProdukty za darmo, 3 i 2 zł. Lidl z niezwykłą ofertąCzytaj dalej

- Gdyby zachował się godnie i NIE erotycznie, to któraś na pewno by została, a tak to został sam (pisownia oryginalna - przyp. red) - przeczytać można w jednym z komentarzy umieszczonych pod postem opisującym wydarzenia z ostatniego odcinka. Pozostaje mieć nadzieję, że zachowanie kandydatek oraz słowa widzów dadzą Józefowi do myślenia i zmieni swój sposób podejścia do drugiej osoby.

Rolnik szuka żony

Źródło: Instagram.com/rolnikszukazonytvp

Rolnik szuka żony

Źródło: Instagram.com/rolnikszukazonytvp

Zdjęcie wyróżniające to fragment czołówki programu "Rolnik szuka żony" opublikowany na oficjalnych kanałach produkcji, całość materiału dostępna jest pod adresem YouTube.com/Rolnik szuka żony

Źródło: TeleShow Wirtualna Polska / Instagram.com @rolnikszukazonytvp

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Ważna zapowiedź Ministra Zdrowia. 29 listopada będzie kluczowym dniem, co nas wtedy czeka?
  2. W jaki sposób mrozić pierogi na święta? Szef kuchni zdradził 3 niezawodne metody
  3. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  4. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  5. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  6. Boże Narodzenie 2020: Co dalej z krajowymi restrykcjami? Setkom osób może się nie spodobać. Ważna wiadomość dla osób wyjeżdżających na święta
  7. Oferty, na które Polacy czekają cały rok. Gigantyczne przeceny w Lidlu, sprzęt elektroniczny kupimy za "grosze"