W poprzednią niedzielę zrezygnowano z emisji odcinka "Rolnik szuka żony". YouTube.com/Rolnik szuka żony
Źródło: YouTube.com/Rolnik szuka żony
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 17 Listopada 2020

Nagle "Rolnik szuka żony" wstrzymany. Co się stało?

Każdorazowo odcinki "Rolnik szuka żony" przyciągają przed telewizory prawdziwe tłumy. Wiele osób mogło być zaniepokojonych faktem, że program nagle został wstrzymany i nie pojawił się na antenie tradycyjnie o 21:15. Wiadomo, dlaczego TVP zdecydowało się na taki krok.

Pojawienie się ramówce TVP programu "Rolnik szuka żony" sprawiło, że spora część widzów decyduje się na włączenie stacji Telewizji Polskiej w niedzielny wieczór. 15 listopada jednak, ku zaskoczeniu wielu osób nie pojawił się kolejny odcinek.

Kazałaby 13-latce po gwałcie urodzić dziecko, nawet niepełnosprawne. Kolejny pseudoautorytet z TikTokaKazałaby 13-latce po gwałcie urodzić dziecko, nawet niepełnosprawne. Kolejny pseudoautorytet z TikTokaCzytaj dalej

Powód, dla którego "Rolnik szuka żony" objęty został wyjątkiem i zdecydowano się na wstrzymanie emisji programu, jest zaskakujący. Część fanów nie jest zadowolona z tego decyzji podjętej przez TVP.

Brak nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Jaki jest powód?

15 listopada osoby mające ochotę poznać kolejne miłosne perypetie uczestników "Rolnik szuka żony" nie mogły spędzić niedzielnego wieczoru w towarzystwie lubianego show TVP. Stacja zdecydowała się wstrzymać emisję, jednak nie oznacza to całkowitej rezygnacji z emisji reszty odcinków najnowszego sezonu.

Okazało się, że dla stacji ważniejszy niż sprawy miłosne osób zajmujących się uprawą roli jest sport. TVP w czasie, gdy na ekranach powinien pojawić się "Rolnik szuka żony" zdecydowało transmitować mecz piłki nożnej.

Rozgrywka fazy grupowej drugiej edycji LN UEFA między Polską i Włochami rozpoczęła się o godzinie 20:35 na programie pierwszym Telewizji Polskiej. Nie zdecydowano się na jej przerwanie, czy emisję na innym kanale TVP, a co za tym idzie, emisja odcinka "Rolnik szuka żony" została przełożona o tydzień.

"Rolnik szuka żony" to ogromny hit TVP

Rodzina ks. Tischnera nie życzy sobie Jędraszewskiego i ks. Oko na rekolekcjach. Napisali listRodzina ks. Tischnera nie życzy sobie Jędraszewskiego i ks. Oko na rekolekcjach. Napisali listCzytaj dalej

Fakt, że TVP postanowiło zrezygnować z emisji odcinka może być zaskoczeniem, głównie z racji ogromnej publiczności, jaką każdorazowo gromadzi "Rolnik szuka żony". Każdy odcinek jest szeroko komentowany przez internautów, którzy nie zawsze są bezkrytyczni wobec lubianego show.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Rzeczpospolita" nie pozostawiła suchej nitki. Polacy ocenili Kościół, wystawiając rachunek, najbardziej zaskakuje opinia młodych
2. Ściąganie należności nie ominie nikogo, będą nowe reguły. Zalegający z opłatami mają spore powody do obaw
3. Zażenowany Grzegorz Markowski przerwał milczenie ws. pieniędzy od Glińskiego. "Byłoby niemoralne"

We wrześniu portal Wirtualne Media podawał, że najnowszy, siódmy sezon programu, gromadzi o około 150 tys. widzów więcej niż poprzednia edycja. TVP 1 w niedzielny wieczór włączało średnio 3,37 mln osób. Dzięki "Rolnik szuka żony" TVP mogło poszczycić się byciem liderem rynku w czasie emisji programu, chociażby w kategorii 16-49.

Dopiero 22 listopada widzowie poznają dalsze losy walczących o miłość uczestników show

Chociaż niespodziewana zmiana w rozkładzie ramówki TVP mogła spowodować, że wielu widzów zaczęło obawiać się o przyszłość programu, to pewne jest, iż już 22 listopada wyemitowany zostanie zaległy odcinek.

Zeszłotygodniowa decyzja nie była pierwszą tego typu w stosunku do miłosnego show Telewizji Polskiej. 11 października również zdecydowano o odłożeniu emisji "Rolnik szuka żony" - również z powodu transmisji meczu.

Zdjęcie wyróżniające to kadr z materiału opublikowanego na publicznym profilu programu "Rolnik szuka żony". Całość znaleźć można pod adresem YouTube.com/Rolnik szuka żony

Źródło: Plotek / Wirtualne Media

Czy lider Bayer Full potrzebował dotacji? Jacht, ogromna posiadłość i helikopterCzy lider Bayer Full potrzebował dotacji? Jacht, ogromna posiadłość i helikopterCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doradca premiera ds. COVID-19 prognozuje, kiedy skończy się epidemia. "Sytuacja jest unormowana na bardzo złym poziomie"
  2. Królowa polskich warzyw, jej regularne jedzenie przedłuża życie. Świeża i kiszona - w każdej formie powinna znaleźć się na twoim stole
  3. "Proszę Boga, aby przebaczył zmarłemu". Zaskakujące kondolencje abp. Gądeckiego w związku ze śmiercią kard. Gulbinowicza
  4. Na planie "The Voice of Poland" polały się łzy, niespodziewane. Do czego doszło i skąd tyle emocji?
  5. Kataklizm nad Ameryką. Turyści mogą być w ogromnym niebezpieczeństwie, muszą uciekać
  6. Wirus z Iranu rozprzestrzenia się w sieci. Eksperci ostrzegają, można stracić ogromne pieniądze