"Rolnik szuka żony". Zniesmaczona Marta Manowska. vod.tvp.plŹródło: vod.tvp.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 14 Września 2020

Skandaliczne sceny w "Rolnik szuka żony". Prowadząca nie wytrzymała "popisów" uczestnika

"Rolnik szuka żony" powrócił na antenę TVP. W miniony weekend publiczny nadawca wyemitował pierwszy odcinek nowej serii, w którym nie obyło się bez kontrowersji. Niezwykle krytycznie do wyglądu biorących udział w programie kobiet odniósł się jeden z uczestników.

"Rolnik szuka żony" zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2014 r. i od tego czasu nieprzerwanie gromadzi przed telewizorami zainteresowanych specyficzną formułą programu telewidzów. Tej jesieni TVP emitować będzie kolejną, siódmą już serię popularnej produkcji. Pierwszy odcinek nowego sezonu widzowie mieli okazję obejrzeć podczas minionego weekendu. Nie obeszło się jednak bez sporej kontrowersji.

Nagle do studia Nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał samolot, kolejne kuriozum. Dziennikarka nie była zaskoczonaCzytaj dalej

"Rolnik szuka żony". Zniesmaczona Marta Manowska

W niedzielę uczestnicy otwierali listy od kandydatek, które następnie mają pojawić się w ich domach. Jak wskazuje plotkarski serwis Pudelek.pl, wyjątkową wybrednością wykazał się pan Józef. 66-latek przy każdym możliwości wskazywał, że wygląd oraz wiek kobiety stoją u niego na pierwszym miejscu. "Wygląd kobiety jest dla niego bardzo ważny, a jego wybranka musi go pociągać i dbać o siebie, być osobą dobrą, delikatną i młodszą niż on. Sam też przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i kondycji - lubi podróżować, stara się dobrze odżywiać, potrafi gotować i piec", usłyszeliśmy w programie TVP, gdy przedstawiano mężczyznę.

Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?Czytaj dalej

Pudelek zaznacza, że uczestnik w pierwszej kolejności sprawdzał zdjęcie kandydatki, niewybrednie je komentując, by kolejno dopiero zwrócić uwagę na nadesłany list. – Nie chowajmy się za wiekiem. Może i fajna i miła, ale już starsza, chce młodszą przynajmniej dziesięć lat – mówił 66-latek. – Co taka smutna? To zdjęcie z wesela? To już na kacu chyba – narzekał, odnosząc się do wyglądu kolejnej kobiety.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia publicznego? Są wyniki przełomowej sondy
2. Bez pieczenia, cudowny smak dzieciństwa. Galaretkowiec przeżywa drugą młodość, kultowe ciasto PRL
 

Dalej nie było lepiej. "No widać, że nieszczęśliwa", "Jak całować kobietę, która pali? Pani na nie". Irytacji związanej z zachowaniem pana Józefa nie kryła również prowadząca, reagując na jego komentarze wymownymi minami. W pewnym momencie nieco dobitniej przekazała jednak mężczyźnie, co myśli o jego zachowaniu. – Możesz być milszy? – zapytała wyraźnie już poirytowana Marta Manowska.

Byli najbardziej strzeżoną rodzinną tajemnicą Jaruzelskiego. Niebywałe fakty o córce generała wyszły na jaw dopiero po latachByli najbardziej strzeżoną rodzinną tajemnicą Jaruzelskiego. Niebywałe fakty o córce generała wyszły na jaw dopiero po latachCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Abonament RTV w górę, kary również. Ale nie wszyscy muszą płacić
  2. Autobus spadł z wiaduktu, kierowca właśnie wychodzi z aresztu. Jest decyzja sądu w sprawie Tomasza U.
  3. Abp Marek Jędraszewski znalazł kolejnego "wroga". Tym razem grzmi na singli
  4. Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia publicznego? Są wyniki przełomowej sondy
  5. Niesmaczne żarty dziennikarki Polsat News i Jaruzelskiej. Trudno uwierzyć, że takie słowa naprawdę padły
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku 

Źródło: Pudelek.pl