Rolnik szuka żony. Instagram/rolnikwszpilkachŹródło: Instagram/rolnikwszpilkach
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 11 Października 2020

Tabloid ujawnił rozmowę, która może pogrążyć gwiazdę "Rolnik szuka żony". Kuriozalne warunki

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" stwierdziła, że czas zacząć bardziej chronić swoją prywatność i zrobiła to w sposób, którego nikt się nie spodziewał. Kiedy jeden z tabloidów poprosił ją o krótki komentarz, ta stwierdziła, że życzy sobie za niego kwoty 2 tyś. zł.

Małgosia zyskała już rangę celebrytki i w jej ślady mogą pójść kolejne osoby, które stawiają pierwsze kroki w show-biznesie.

Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutroWażne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutroCzytaj dalej

Małgosia z "Rolnik szuka żony": nie udzielam już informacji bezpłatnie

Małgosia Borysewicz była uczestniczką czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", która zakończyła się dla niej bardzo szczęśliwie - zakochała się ze wzajemnością w swoim mężu, Pawle Borysewiczu i razem od kilku lat stanowią rodzinę. Na świecie pojawi się już niedługo ich drugie dziecko, a popularność programu wciąż wzrasta, nic więc dziwnego, że tabloidy zwracają się do różnych osób z pytaniami dotyczącymi tego, jak teraz wygląda ich życie.

Borysewicz zamieszcza na swoim Instagramie wiele postów sponsorowanych, a do niedawna wypowiadała się też do mediów. Jeszcze w czerwcu tłumaczyła dla "Plejady", kim są rzepiary i czemu tak bardzo szkodzą rolnictwu. Widać więc, że wcześniejsze wypowiedzi dla tego portalu były w zupełności normalne i na tym tle nie dochodziło do żadnych scysji. Należy też pamiętać, że internetowe tabloidy wciąż mają bardzo dużą poczytność i wiele osób również dzięki nim przypomina sobie o niektórych osobach lub pomaga zdobyć im popularność. Istnieje jednak też druga strona medalu, o wiele bardziej kłopotliwa, czyli moment, w którym podobne media wchodzą zbyt często z butami w życie młodych celebrytów.

Jak zareaguje Kurski? Jak zareaguje Kurski? "Obrzydliwi ludzie, którzy krzywdzą dzieci", gwiazda "Pytania na śniadanie" zaczęła mówić o pedofilii w kościeleCzytaj dalej

Zdaje się jednak, że przypadek Małgosi jest inny. Kiedy "Plejada" poprosiła ją o udzielenie wywiadu z okazji drugiej rocznicy ślubu, Borysewicz stwierdziła, że owszem, udzieli go, ale jedynie za opłatą. Kiedy dopytano, jaka to opłata, dziennikarze zdębieli.

"2000 zł netto" - pisała Borysewicz. Na pytanie, czy podobna opłata wiąże się jedynie z tematem ślubu, czy też ze wszystkimi, gwiazda odpowiedziała:

"Tak, nie udzielam już informacji bezpłatnie".

Co mogło spowodować taką decyzję?

Małgosia Borysewicz należy do trzeciej grupy osób związanych z tabloidami - dwie pierwsze to ci, którzy kochają ich zainteresowanie lub ich nienawidzą i ukrywają przed nimi swoje życie prywatne i stara się nie popełniać wpadek w zawodowym. Trzecia grupa zastanawia się, jak może wyciągnąć z nich jak największy zysk.

Małgosia stała się już sprawną influencerką, ale teraz być może chce również dobitnie pokazać, że nie będzie z nią łatwo i że korzyść dla tabloidu musi być odpowiednio opłacona. Czy po wpisie "Plejady" zmieni zdanie czy może w ślad za nią pójdzie więcej młodych gwiazd show-biznesu?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim sprzed 30 lat, wszystkich zastanawia jeden szczegół. Wiecie jaki?
2. Marta odkryła przepis na pierogi ruskie sprzed 100 lat. Nigdy się nie rozpadają, robi się je w chwilę
3. Elżbieta Jaworowicz wcale nie jest taka jak w "Sprawie dla reportera"? Najbliżsi współpracownicy odpowiedzieli na oskarżenia wobec gwiazdy TVP

źródło: [Plejada.pl]

Co się dzieje? Mąż gwiazdy Co się dzieje? Mąż gwiazdy "Dzień dobry TVN" odchodzi ze stacjiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodzina prześle Ci pieniądze, a Ty zapłacisz kolejny podatek. Grożą Ci też inne konsekwencje
  2. Bracia na oczach sąsiadów tłukli Kamila. Nikt nie zareagował, nastolatek nie żyje
  3. Niecodzienne nagranie z Agatą Dudą wywołało skrajne emocje. "Szkoda, że nie miała Pani świadomości"
  4. Ksiądz grzmiał u Tadeusza Rydzyka na antenie Radia Maryja, znów zaatakował LGBT. Padły oburzające oskarżenia
  5. ZUS wprowadzi bardzo ważne zmiany, są konieczne. Wiadomo, co będzie się działo z naszymi pieniędzmi i składkami
  6. Kierowco bardzo dobre wiadomości. Ceny paliw idą w dół. Czy to początek paliwowego eldorado?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News