Rolnik szuka żony TVP. Rolnik szuka żony/TVP/8.09.19/12.04.20/YouTube/Screen
Źródło: Rolnik szuka żony/TVP/8.09.19/12.04.20/YouTube/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Września 2020

Prawda na temat realizacji programu "Rolnik szuka żony" wyszła na jaw. Wielu może być oburzonych

"Rolnik szuka żony" TVP przeszedł poważne zmiany. Niezbędne było wprowadzenie nowych zasad, które mogą utrudnić prace producentów programu. Telewizja Polska nie chce narażać osób przebywających na planie na niebezpieczeństwo.

Kryzys epidemiczny odcisnął swoje piętno nie tylko na placówkach oświaty. Również branża medialna znacznie ucierpiała na drastycznym wzroście zakażeń. Przez wzgląd na zasady bezpieczeństwa wiele produkcji TVN, TVP i Polsatu musiały zawiesić swoje prace. "Kuchenne rewolucje", "Nasz nowy dom", czy też "Top Model" miały poważny problem z zapewnieniem bezpieczeństwa osobom pracującym na planie. Ucierpieli również aktorzy, których stracili część swoich zarobków. Dyrekcje stacji telewizyjnych znalazły sposób na wznowienie prac programów rozrywkowych. Wiąże się to z nałożeniem wielu obostrzeń. Zmierzą się z nimi między innymi uczestnicy "Rolnik szuka żony". TVP wydało oficjalne rekomendacje dla producentów show.

Beata Kozidrak wyszła na scenę, nagle w jej oczach pojawiły się łzy. Trudno powstrzymać emocjeBeata Kozidrak wyszła na scenę, nagle w jej oczach pojawiły się łzy. Trudno powstrzymać emocjeCzytaj dalej

"Rolnik szuka żony" TVP w nowej rzeczywistości. Na co należy się przygotować?

"Wirtualna Polska" ujawniła wytyczne, którymi muszą kierować się producenci "Rolnik szuka żony". TVP nakazuje noszenie maseczek lub przyłbic kamerzystom i ekipie realizacyjnej. Ograniczony zostanie limit osób, które będą mogły przebywać na planie. Uczestnicy każdego dnia będą mierzyli temperaturę. Niezbędne będzie też przeprowadzenie wywiadu środowiskowego. TVP chce zapewnić im bezpieczne warunki pracy. Medium chce jednocześnie uratować swoją oglądalność, a co za tym idzie, pieniądze uzyskiwane dzięki wysokiej oglądalności programu.

Czy lekcje religii powinny zniknąć ze szkół i wrócić do salek? Koszty zajęć są niebotyczneCzy lekcje religii powinny zniknąć ze szkół i wrócić do salek? Koszty zajęć są niebotyczneCzytaj dalej

Nowe zasady bezpieczeństwa w programie "Rolnik Szuka Żony" mogą zaskoczyć widzów. Popularny projekt TVP nie będzie kontynuować też planów zbiorowych. - Żeby zminimalizować ryzyko, wprowadziliśmy też zmiany w formule tak, aby jednorazowo na planie przebywała jak najmniejsza liczba osób. Zrezygnowaliśmy z dużych planów zbiorowych. Rolnicy spotykają się ze swoimi kandydatkami indywidualnie - tłumaczy anonimowy informator w rozmowie z "Wirtualną Polską". Zrezygnowanie z dalszego emitowania programu mogłoby przynieść Telewizji Polskiej niemałe straty.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Okrzyknięto ją najpiękniejszą babcią świata, jej figura i twarz zachwycają. Sekret urody emerytki tkwi w odpowiednim żywieniu i peelingach

"Rolnik szuka żony" TVP miał otrzymać setki zgłoszeń do programu. "Wirtualna Polska" wskazuje, że nie każdy chętny faktycznie jest rolnikiem. Producenci szukają chętnych do wystąpienia w telewizyjnym show między innymi w wiejskich organizacjach. Już w najbliższej przyszłości będziemy mogli obejrzeć premierę 7 sezonu programu Telewizji Polskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kapitalne wieści dla Polaków. Opłat z NFZ będzie można uniknąć
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Źródło: [Wirtualna Polska]