Rolnik szuka żony. YouTube.com/Rolnik szuka żonyŹródło: YouTube.com/Rolnik szuka żony
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 1 Grudnia 2020

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" odmówiła rolnikowi. Rodzice oburzeni, jak śmiała powiedzieć "nie"

"Rolnik szuka żony" to program, w którym uczestnicy poszukują swojej drugiej połówki. Jest realizowany przez TVP, a w tym roku możemy oglądać już siódmą serię miłosnych przeżyć rolników. Uczestnik Dawid wywołał niemałe kontrowersje, a wszystko przez swój emocjonalny stosunek do każdej z przyjeżdżających pań na gospodarstwo. Jego mama podsumowała wszystko w dość niewybredny sposób.

  • Dawid z programu "Rolnik szuka żony" jest niekorzystnie postrzegany przez widownię
  • Oglądającym nie podoba się zbyt emocjonalne zachowanie przed kamerami
  • Mama uczestnika skomentowała decyzję jednej z uczestniczek, co nie spodobało się internautom

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" jest wyjątkowa. Dlaczego? Choć finał zbliża się wielkimi krokami, to tylko dwie pary zdecydowały się jakkolwiek kontynuować znajomość. Pozostali uczestnicy show byli wyjątkowo zawiedzeni uczestnictwem i postanowili szczęścia szukać w innym miejscu.

Wydarzyło się nieoczekiwane. Agata Duda nagle prosi wszystkich o pomoc, nie jest dobrzeWydarzyło się nieoczekiwane. Agata Duda nagle prosi wszystkich o pomoc, nie jest dobrzeCzytaj dalej

Rolniczka Magda także pożegnała wszystkich kandydatów, a kilka dni po ich wyjeździe zajrzała ponownie do listów. Tym razem zwróciła uwagę na korespondencję od niejakiego Kuby, na którego podobno czekała całe życie. 

Józef z kolei w samotności debatował nad kandydatkami, schlebiając sobie.

- Takiego doła miałem, że jestem nie taki, że coś źle postępuję. Tak mi źle było. Chciałem bliżej je poznać, dłużej z nimi pobyć. Dałem z siebie wszystko, a zostałem na lodzie - mówił Józef.

Dawid z "Rolnik szuka żony", nie może najbardziej pogodzić się z odtrąceniem ze strony Martyny. Na samą myśl zalewa się łzami i nie potrafi zrozumieć, dlaczego tak szybko został odrzucony przez kobietę. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

Choć można by oczekiwać zdecydowanej reakcji ze strony rodziny, to najbliżsi wydają się litować nad losem Dawida.

Rolnik szuka żony: Mama Dawida nie rozumie, jak mogła powiedzieć "nie"

Być może czasem to pokora i szukanie winy w sobie sprawia, że możemy się rozwijać i pracować nad sobą. Samokrytyka nie tylko jest ważnym elementem w związku, ale także w relacjach międzyludzkich, szczególnie na początku.

Stało się, okradziono gwiazdorów Stało się, okradziono gwiazdorów "Rancza". Poczucie niesprawiedliwości i wymowne słowa mogą ruszyć świat mediówCzytaj dalej

Sytuację Dawida początkowo skomentowała babcia, która wydaje się być wyjątkowo rozsądna. Oczywistym jest, że współczuje wnuczkowi i z pewnością sama miała nadzieję, że doczeka się prędko prawnuków.  - Nastawiony był. Jedna mu tak zrobiła, teraz druga. To jest trochę bolesne - mówiła. 

Dawid był tak załamany...On to emocjonalnie przeżywa, my z nim. Randka się nie udała. Martyna podjęła taką decyzję, że odjeżdża. To był szok. Była naszą i Dawida faworytką. No ale nic nie zrobimy - mówił tata uczestnika.

Najbardziej szokująca jest jednak reakcja matki Dawida. - Nie rozumiem postępowania Martyny. Poprzedniego dnia rozmawiałyśmy ze sobą przy groszku. Mówiła, że jest w stanie się tu przeprowadzić, poukładać sobie życie, znaleźć nowych znajomych. Na drugi dzień nie chciała już nawet jechać na randkę z Dawidem. Przykre - mówiła.

Na odpowiedzi internautów niedługo trzeba było czekać. Widzowie zarzucili bezkrytyczność matki wobec syna i nie wróżą mu dobrej przyszłości.

- Z tak bezkrytyczną wobec syna przyszła teściową, każda laska będzie miała przerypane. Zamiast zrugać syna, to oni się wszyscy wad i złego zachowania w jego kandydatkach doszukują - napisał jeden z internautów. 

Na oficjalnym Facebooku pełno jest wypowiedzi internautów, którzy nie kryją oburzenia reakcją matki rolnika. Poniekąd wiążą jego relację z rodzicielką, a niepowodzenia w poszukiwaniu żony. Czy słusznie?

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału "Rolnik szuka żony" na YouTube.

 

Zobacz także w naszych serwisach: