Roksana Węgiel. wikipedia
Źródło: wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 2 Stycznia 2020

Co na to rodzice Roksany Węgiel i Viki Gabor? Eurowizja junior powiązana z pedofilią, skandaliczne słowa Cejrowskiego

Roksana Węgiel i Viki Gabor to dziś dwa nazwiska, które nie schodzą z pierwszych stron polskich gazet. Piosenkarki, rok po roku, zwyciężyły w dziecięcym konkursie Eurowizji. Większość Polek i Polaków z zapałem śledzi zmagania młodych artystów, zwłaszcza teraz, po tak spektakularnych sukcesach dziewczyn. Nie wszystkim się to jednak podoba.

Do Eurowizji Junior odniósł się znany ze swoich zarówno rasistowskich, jak i homofobicznych poglądów, Wojciech Cejrowski. Podróżnik był gościem Radia WNET.

Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniuWtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniuCzytaj dalej

– Ja kwestionuję zasadność takich konkursów, do których się bierze dzieci. Co innego program Wojciecha Manna, w telewizji, gdzie takie przemądrzałe dzieci odpytujemy na różne tematy, bo to jest program o dzieciach i nie robimy z nich dorosłych. Czym innym natomiast są wszelkie konkursy i programy, w których dziecko zastępuje dorosłego, czyli właśnie Eurowizja, festiwal piosenki. I i teraz i taki sam tylko dla dzieci i konkurs piękności dla małych dzieci – mówił.

Roksana Węgiel i Viki Gabor robione na starsze?

Największe kontrowersje wzbudzają jednak jego słowa o pedofilii.

– I to jest, nie wiem, dla pedofilów do oglądania chyba? I robione są te dziewczynki właśnie na starsze niż są. Nie wiem czemu nie mogą być robione na młodsze niż są. Że taka malutka 6-letnia zaśpiewała. Tylko tę dziewczynkę postarzono, żeby wyglądała na dorosłą. Ogólnie ten koncept używania dzieci w takich celach mi nie odpowiada – mówił gość Radia WNET.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Nowe ognisko ptasiej grypy w Polsce. Objawy i powikłania, które mogą pojawić się u ludzi

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów