Kate Middleton. SplashNews.com/East NewsŹródło: SplashNews.com/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 16 Września 2020

Księżna Kate została porwana i to tuż przed ślubem. Taki sam los spotkał Meghan Markle

Kate Middleton jest żoną księcia Williama już od prawie dekady. Para wielokrotnie schodziła się i rozstawała, by ostatecznie stanąć razem na ślubnym kobiercu. Po latach okazało się, że księżna została porwana tuż przed ceremonią ślubu. Podobny los spotkał Meghan Markle.

Małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate uznawane jest za najbardziej przykładny związek na dworze królewskim. Poznali się w 2001 roku na studiach i szybko się w sobie zakochali. Kate Middleton nie wiedziała jednak, na jakie próby zostanie wystawiona tuż przed ślubem.

Tadeusz Rydzyk dostał kolejne miliony z naszych podatków. Minister wcale się z tym nie kryjeTadeusz Rydzyk dostał kolejne miliony z naszych podatków. Minister wcale się z tym nie kryjeCzytaj dalej

Ślub księcia Williama i Kate Middleton

To wydarzenie oglądała cała Wielka Brytania i duża część świata. Przed telewizorami zasiadły wówczas dwa miliardy widzów na całym świecie. Sam ślub wyglądał jak z bajki, na ulicach Londynu wyszły miliony wiwatujących wielbicieli rodziny królewskiej, którzy z całego serca trzymali kciuki za młodą królewską parę. W taki sposób Kate Middleton spełniła marzenie, milionów dziewczynek i kobiet, które od zawsze chciały poślubić księcia. Mimo, iż od tego wydarzenia minęło już dziewięć lat, na światło dzienne wypływają kolejne szczegóły dotyczące ceremonii i przygotowań do tego wielkiego dnia. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że księżna Kate została porwana tuż przed ceremonią.

Jacek Kurski myślał, że nikt się nie dowie? Wyciekł raport z walnego zgromadzenia zarządu TVPJacek Kurski myślał, że nikt się nie dowie? Wyciekł raport z walnego zgromadzenia zarządu TVPCzytaj dalej

Kate Middleton wywieziona tuż przed ślubem. Podobny los spotkał Meghan Markle

Samo porwanie było specjalnie przygotowane przez królewski dwór i stanowiło część szkolenia. Miało ono przygotować Kate Middleton do życia w brytyjskiej rodzinie królewskiej, które wiąże się to z ciągłym ryzykiem porwania i zamachów, do których może dojść w każdej chwili.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Pij go codziennie, na dłużej zachowasz wakacyjną opaleniznę, a skóra odzyska blask. Efekty zobaczysz już po paru dniach

Porwanie przygotowali oficerowie elitarnej jednostki SAS. To nie jedyne szkolenia, w jakich księżna Kate wzięła udział. Oprócz inscenizacji porwania musiała opanować również kurs samoobrony, sztuki walki oraz jazdę terenowym samochodem przystosowanym do ekstremalnych warunków. Takie same kursy musiała przejść Meghan Markle, gdy wychodziła za księcia Harry’ego. Samo porwanie było podsumowanie wszystkich szkoleń i sprawdzenie, że kobiety, które wkrótce miały wstąpić do rodziny królewskiej opanowały niezbędną wiedzę i umiejętności.

Niewiarygodne, czym zajmuje się mąż najbardziej tajemniczej dziennikarki Niewiarygodne, czym zajmuje się mąż najbardziej tajemniczej dziennikarki "Wiadomości" TVP. Bywa porównywana do Danuty Holeckiej, ale wiemy o niej bardzo małoCzytaj dalej


Źródło: [Plejada.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Państwo dorzuci Polakom do czynszu nawet 9000 zł. Znamy warunki, bardzo łatwo je spełnić
  2. Z ostatniej chwili: pękła rura, woda zalewa ulice i chodnik. Sytuacja jest poważna
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku