Rodzice poszukują opiekunki dla 18-letniej studentki. https://www.flickr.com/photos/sakeeb/4647211575
Źródło: https://www.flickr.com/photos/sakeeb/4647211575
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Stycznia 2020

Rodzice szukają opiekunki dla pełnoletniej córki, studentki prawa. Powód zaskakuje

Rodzice pochodzącej z Kanady osiemnastoletniej studentki prawa zamieścili w internecie bardzo interesujące ogłoszenie. Szukają "opiekunki" dla swojej córki. Dodajmy, że dziewczyna jest po prostu zbyt zapracowana.

Osiemnastoletnia studentka pochodzi z Kanady. Opuściła jednak rodzinny dom, by studiować prawo w brytyjskim Leeds. Wyprowadzka z rodzinnego domu to zwykle dość stresujący czas dla studentów, którzy nagle muszą nauczyć się dorosłości. Tego problemu nie ma jednak 18-latka, której rodzice zamieścili w internercie ogłoszenie mówiące o poszukiwaniu dla niej opiekunki.

Agacie Dudzie może być bardzo przykro. Okropne wyzwiska pod adresem pary prezydenckiejAgacie Dudzie może być bardzo przykro. Okropne wyzwiska pod adresem pary prezydenckiejCzytaj dalej

Rodzice: stres związany z praniem i sprzątaniem

"Ma kierowcę, który może wozić zakupy spożywcze i jeździć po nią, ale potrzebuje kogoś, kto upewni się, że dobrze się odżywia i żyje bez stresu związanego z praniem i sprzątaniem, ponieważ jej harmonogram nauki jest bardzo intensywny", można przeczytać w szokującym ogłoszeniu zamieszczonym na serwisie Indeed.

Jak podaje "Wprost", "autorzy ogłoszenia podkreślają, że osoby ubiegające się o stanowisko nie muszą być szefami kuchni, a jedynie kimś, kto zapewni, że 18-latka będzie spożywała trzy zdrowe posiłki dziennie, a lodówka będzie zawsze pełna wartościowych przekąsek oraz soków". Poszukiwana osoba ma pełnić rolę opiekunki i posiadać minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi.

Internauci nie pozostali obojętni na to niesamoite ogłoszenie. "Poważnie? Jeśli nie może dbać o siebie jako studentka, jak poradzi sobie w prawdziwym świecie i to praktykując prawo? Nie chciałbym, żeby mnie reprezentowała", pisze jeden z nich, cytowany przez "Wprost". Inni zaznaczają, że koleżanki 18-latki muszą zwykle pracować na jednym lub dwóch etatach, by stać je było na utrzymanie.

Co sądzicie o opiekunce dla zapracowanej dziewczyny?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów