Robert Makłowicz. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Sierpnia 2020

Dziś ważny dzień w życiu Roberta Makłowicza. Dla wielu kilka faktów może być ogromnym zaskoczeniem

Robert Makłowicz dziś obchodzi 57 urodziny. Ważne wydarzenie w życiu dziennikarza budzi też emocje wśród jego fanów. Od wczesnych godzin porannych do publicysty docierają poruszające życzenia. Trzeba przyznać, że ciężką pracą uzyskał sympatię i uznanie Polaków.

Urodzony w 1963 roku już od wczesnych lat przejawiał zainteresowanie podróżami w nieznane. Wszystko przez wzgląd na zawód jego ojca, który przez długi czas pracował jako marynarz. Szczególne zainteresowanie budzi pochodzenie Roberta Makłowicza. Okazuje się, że w jego rodzinie są osoby pochodzenia ormiańskiego, ukraińskiego, austriackiego i węgierskiego. Niespotykana mieszkanka z pewnością wpłynęła na jego wszechstronność, otwartość oraz ciekawość świata.

Dzień Dobry TVN straci swoją największą gwiazdę? Wkrótce fani mogą już jej nie zobaczyć, Dzień Dobry TVN straci swoją największą gwiazdę? Wkrótce fani mogą już jej nie zobaczyć, "szykuje rewolucję"Czytaj dalej

Robert Makłowicz uczy zarówno o kuchni, jak i o historii

Człowiek renesansu pierwszą styczność z mediami miał jeszcze w 1993 roku. Zaczynał wówczas pracę w "Gazecie Wyborczej", gdzie spędził 11 lat. Swoich łamów udzielił mu również tygodnik "Wprost" oraz "Newsweek". Artykuły jego autorstwa budziły zainteresowanie ponad podziałami politycznymi. Robert Makłowicz prowadził też własny program o podróżach na antenie TVP. Niestety stacja przerwała współpracę z dziennikarzem jeszcze w 2017 roku. 

Matka uczennicy została zabita podczas lekcji online. Nauczycielka i uczniowie byli świadkami najgorszegoMatka uczennicy została zabita podczas lekcji online. Nauczycielka i uczniowie byli świadkami najgorszegoCzytaj dalej

Makłowicz nigdy nie dał się przegonić postępowi. Wraz z rozwojem technologii założył swój pierwszy kanał na platformie YouTube. Od kilku miesięcy przekazuje widzom zaskakujące informacje na temat swojego życia. Od dziennikarza możemy dowiedzieć się też nowych rzeczy na temat historii oraz przepisów kulinarnych. Jego nagrania spotkały się z apropatą ze strony fanów i odnotowują niemałe zasięgi. Każdy z nas może obserować jego najnowsze filmiki w społecznościowym medium.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych2. Nie waloryzacja, nie trzynastka. Potężny zastrzyk gotówki dla seniorów zapewni coś innego

Robert Makłowicz szczególnie pasjonuje się Chorwacją. Przebywał tam też w dniu ostatnich wyborów, relacjonując wydarzenia spod ambasady. Dziennikarz był też związany z TVN-em. Komercyjna stacja zatrudniła go w TVN Food Network. Przed publicystą jeszcze wiele lat podróży, przygód i doświadzczeń. - Wszakże ja, w przeciwieństwie do armii francuskiej, nie kapituluję, okopałem się, mój dom jest moją linią Maginota niezdobytą i tak będę trwał w tej reducie - komentował dla "Życie na Gorąco" swoje przejście do działalności internetowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wydano nagły komunikat dla dużego miasta. Zacznie się już 15 sierpnia
  2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?
  3. Czy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słów
  4. "Kuchenne rewolucje" zapowiadają poważne zmiany. Magda Gessler będzie musiała się przygotować
  5. Córka Kasi Kowalskiej prosi o pomoc, przeżywa kolejny dramat po ciężkiej chorobie. Straciła wszystkie włosy
  6. Dantejskie sceny w ośrodku wypoczynkowym w Polsce. Prawdziwy

Źródło: [Życie na Gorąco/Wikipedia]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!