Robert Biedroń opublikował wstrząsające nagranie
Źródło: Facebook/Robert Biedroń
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 27 Listopada 2019

Naprawdę kogoś to bawi? Odrażające nagranie z cyrku

Robert Biedroń, znany ze swojej wrażliwości na cierpienia zwierząt, opublikował na swoim Twitterze i Facebooku szokujące nagranie z jednego z cyrków. Poseł Lewicy jest zdecydowanie przeciwny takiej formie rozrywki.

Polityk zdecydowanie potępia rozrywki, które okupione są ogromnym cierpieniem zwierząt, ku uciesze gawiedzi. Warto przypomnieć, iż tresury sztuczkowe zwykle są dla zwierząt bardzo stresujące, a nierzadko nawet bolesne.

Tylko u nas: Dyrektor Schroniska na Paluchu tłumaczy, o co chodzi z brakującym 1,5 mln złTylko u nas: Dyrektor Schroniska na Paluchu tłumaczy, o co chodzi z brakującym 1,5 mln złCzytaj dalej

Robert Biedroń: "Skończmy z cyrkiem ze zwierzakami!"

- "Sorry, ale ja tu nie widzę żadnej rozrywki. Widzę za to biedne, przerażone zwierzę, które boi się, że za najmniejszy błąd będzie ukarane przez tresera. Zwierzęta to nie zabawki. Skończmy z cyrkiem z żywymi zwierzakami!" - napisał na swoim profilu na Facebooku, w opisie do załączonego nagrania.

"Okrucieństwo w czystej postaci w imię rozrywki dla równie bezdusznej widowni, pozbawionej jakiejkolwiek refleksji... smutny, bardzo smutny widok... Aż ciężko uwierzyć, że do tej pory takie praktyki znęcania się nad zwierzętami nie są prawnie zakazane." - pisze w komentarzu jeden z równie oburzonych internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zniknęło 650 tys. zł z kasy zapomogowej. Trwają poszukiwania mężczyzny

2. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają

3. Jak zmieniła się najpopularniejsza para prezydencka? Aleksander i Jolanta Kwaśniewska

4. ZUS: Średnia emerytura wyniesie 21 tys. zł. Ale większość z nas jej nie dożyje

5. Będziemy płacić podatek od grzechu? Nowa danina opustoszy nam portfele Podatek od grzechu wprowadzony do

6. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów