Reakcja matki na homoseksualizm syna
Źródło: Facebook/RobertBiedron
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 15 Listopada 2019

Mocne nagranie. Reakcja matki na homoseksualizm syna

Nie od dziś wiadomo, że z tolerancją w naszym kraju jest niestety wciąż na bakier. Dla niektórych to temat wręcz nie do przyjęcia, szczególnie gdy odmiennej orientacji seksualnej okazuje się własny syn lub córka. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który został przyłapany przez matkę w objęciach swojego przyjaciela. Zajście to zostało nagrane przez ukrytą kamerę, zamontowaną w pokoju.

Na swoim profilu w serwisie Facebook polityk Robert Biedroń, znany z walki o prawa środowiska LGBT, opublikował szokujące nagranie. Widać na nim moment, w którym matka nakrywa swego syna w dość dwuznacznej sytuacji. Jej reakcja na to zajście była bardzo wybuchowa. Kobiecie wyraźnie nie spodobał się ten widok, wpadła wręcz w szał i rozpacz.

Przerażające nagranie z marszu niepodległości. Dziecko wykorzystane, jako żywa tarczaPrzerażające nagranie z marszu niepodległości. Dziecko wykorzystane, jako żywa tarczaCzytaj dalej

Homoseksualizm: Matka jest gotowa wyrzec się własnego syna?

"Ty pedale, prostytutko. Brzydzę się Ciebie. Ty gadzie! Wyp***alaj z mojego domu!" - wykrzukuje pod wpływem negatywnych emocji rozdrażniona matka do syna, który wyznaje jej, że jest gejem.

Okazało się, że jest to jedynie dowcip ze strony chłopaków, którzy postanowili wszystko nagrać za pomocą ukrytej kamery. Nie zmienia to jednak faktu, że reakcja matki jest jak najbardziej autentyczna. Przerażające w tym wszystkim jest to, jak wielki problem może stanowić odmienna orientacja seksualna i że nawet własna matka jest w stanie wykrzyczeć synu takie słowa, wyrażając chęć jego odrzucenia.

- Dlatego powinniśmy pochylić się nad tą sprawą i przemyśleć, jak podchodzimy do własnych dzieci. Kochajmy je niezależnie od tego, jaką drogę w życiu obiorą. Są ludźmi, takimi jak my wszyscy - skomentował sprawę Robert Biedroń.

Takie sytuacje powinny skłaniać do refleksji. Czy naprawdę chcemy żyć w takim kraju, w którym można być odrzuconym i gnębionym za to, że jest się w jakikolwiek sposób innym. Kochajmy się i szanujmy, gdyż wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Nagranie można zobaczyć tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Po zalegalizowaniu związków jednopłciowych, spadł odsetek samobójstw

2. Ksiądz pisał obsceniczne wiadomości do 13-latki. Prokuratura i kuria problemu nie widzą

3. Przerażające nagranie z marszu niepodległości. Dziecko wykorzystane, jako żywa tarcza

4. Beata Tyszkiewicz rozbrajająco o swoich uzależnieniach. "Zawsze trzeba mieć co rzucić"