Ratownicy zapłacili grosze za kebaby. Piękny gest!. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 16 Marca 2020

Ratownicy medyczni zamówili jedzenie. Na paragonie czekała na nich niespodzianka, poruszające

Ratownicy zapłacili grosze za kebaby. Piękny gest ze strony właścicieli jednego z barów. Służba zdrowia walczy z epidemią na pierwszej linii frontu. Ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarki - to w ich rękach jest teraz życie i zdrowie Polek i Polaków. Ich trud i poświęcenie doceniają wszyscy, a wyrazy wdzięczności okazują, jak mogą.

Właściciele jednego z mazowieckich barów z kebabami zasłynęli pięknym gestem. Oczywiście nie oni jedyni, w całym kraju zdarzają się setki takich inicjatyw i każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa. Właściciele restauracji w ramach wdzięczności za niesioną pomoc i poświęcenie podarowują swoje dania, takie jak pierogi, pizze czy - jak w tym przypadku - kebaby. Całkowicie za darmo, za pół ceny lub za grosze. Tak oto będący na służbie ratownicy z Radzymina (woj. mazowieckie) zapłacili za swoje kebaby jedynie 9 gr. oraz otrzymali krótkie podziękowania. A skąd akurat pomysł z dziewięcioma groszami?

Ważna decyzja premiera Morawieckiego. Nowe obostrzenia w ruchu między miastami zostają dziś wprowadzoneWażna decyzja premiera Morawieckiego. Nowe obostrzenia w ruchu między miastami zostają dziś wprowadzoneCzytaj dalej

Ratownicy zapłacili zaledwie 9 groszy za swoje kebaby. Piękny gest właścicieli!

Jak się okazuje, co dowiadujemy się z facebookowej strony kebaba, ratownicy medyczni za zamówione jedzenie zapłacili zaledwie 9 groszy, zamiast 90 zł. Na dołączonym do zamówienia paragonie otrzymali także napisane ręcznie krótkie podziękowania. Wszystko to jako wyraz wdzięczności oraz uznania za ratowanie życia i swoje poświęcenie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Córka pierwszej ofiary wirusa zabrała głos. Oskarża prezydenta Poznania, “kłamał”
2. Kierowca autobusu rejsowego zarażony koronawirusem. Kursował m.in. pomiędzy Warszawą a Radomiem

"Dzięki was. Ratujcie nasze życie od koronawirus. Pozdrawiam król Alibaba" - brzmi napis na paragonie. Jak można się domyślać, nie jest to napisane przez Polaka, gdyż nie do końca zachowano poprawność językową oraz poprawną odmianę, a właścicielami RELAX KEBAB Radzymin nie są Polacy. Jak jednak widać, wsparcie i zjednoczenie w tych trudnych chwilach płynie nie tylko ze strony Polaków, ale także ludzi, którzy mieszkają, żyją i pracują w naszym kraju, a zatem należą do naszej wspólnoty i obecna sytuacja też nie jest im obojętna. Takie sytuacje pokazują solidarność Polaków i ludzi mieszkających w Polsce. Internauci są zachwyceni postawą właścicieli kebaba.

"Obiecuję, że gdy nie będzie już zagrożenia ze strony wirusa, natychmiast wyruszę w podróż w Pana stronę, by nadrobić Pańskie "straty" - można przeczytać w jednym z komentarzy pod postem.

facebook.com/relaxkebab

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  2. Stało się, odbierają rodzicom 500 plus i to wcale nie uzależnionym. Też możesz je stracić, jeśli pobierasz jeden zasiłek
  3. Wybory prezydenckie zostaną przesunięte przez wirusa? Jest oficjalna odpowiedź na plotki, Duda zabrał głos
  4. Czy Polacy ufają ministrowi zdrowia? Są wyniki sondażu, pierwsze miejsce okupuje ktoś inny
  5. Pacjent z podejrzeniem zakażenia uciekł ze szpitala. Policja znalazła go dopiero w Austrii
  6. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News