Rafał Trzaskowski koronawirus. (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/EastnewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/Eastnews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Czerwca 2020

Niepokojące informacje, dziennikarz popularnej redakcji zakażony. Miał pojawić się w miejscu, gdzie przyszły setki osób

Rafał Trzaskowski prowadzi niezwykle intensywną kampanię wyborczą. Jego sympatycy aktywnie uczestniczą w działaniach włodarza Warszawy. W dobie pandemii koronawirusa tłumy narażają jednak przedstawiciela Platformy Obywatelskiej na ryzyko zakażenia się COVID-19.

Wybory prezydenckie odbędą się już za kilkanaście dni. Sytuacja zmobilizowała wszystkich kandydatów do zażartej walki o każdy głos. Rafał Trzaskowski oraz Andrzej Duda zostali pochłonięci przez polityczne obowiązki. Tłumy na spotkaniach oraz konferencjach wystawiają ich na ryzyko zachorowania na COVID-19. Z doniesień Wirtualnej Polski wiemy, że na wiecu reprezentanta Koalicji Obywatelskiej w Kielcach mógł pojawić się zakażony dziennikarz.

ONZ wydało poważne ostrzeżenie. Zagrożenie może dotknąć milionów ludzi, potrzeba natychmiastowej reakcjiONZ wydało poważne ostrzeżenie. Zagrożenie może dotknąć milionów ludzi, potrzeba natychmiastowej reakcjiCzytaj dalej

Rafał Trzaskowski narażony na koronawirusa?

Reporter kieleckiego portalu "Echo Dnia" z powodu złego samopoczucia trafił do szpitala zakaźnego, gdzie otrzymał dodatni wynik na obecność wirusa SARS-CoV-2. Jak podaje Wirtualna Polska, miał być obecny na wiecu wyborczym Rafała Trzaskowskiego w Kielcach. Wydarzenie to odbyło się na tamtejszym Placu Artystów. Z relacji Echa Dnia wiemy, że było tam kilkaset osób, a, mimo to, mało kto zachowywał odległości. Wiele osób nie miało założonych maseczek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Andrzej Duda grzmiał o "komuchach" i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy
2. Tragiczny wypadek w woj. łódzkim. Wśród poszkodowanych jest dziecko

Echo Dnia nie odniosło się do doniesień Wirtualnej Polski w sprawie obecności redaktora na konferencji włodarza Warszawy. Przekazano jednak, że biuro medium oraz współpracownicy chorego podlegają ścisłym wytycznym Inspektoratu Sanitarnego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej awaryjne czy najwięcej spalające. Lista samochodów z problematycznymi silnikami
  2. Koronawirus na Komunii. Sanepid pilnie poszukuje uczestników mszy
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Naukowcy pokazali co widzi sztuczne oko. Efekty są zaskakujące

Źródło: [Echo Dnia, Wirtualna Polska]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News