Rafał Jarząbek, dziennikarz TVP wszczął awanturę. Facebook/Arek Szczurek
Źródło: Facebook/Arek Szczurek
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Czerwca 2020

Awantura w lokalu wyborczym. "Pomocnik dziennikarza TVP nie chciał się wylegitymować"

Rafał Jarząbek, dziennikarz TVP udał się na głosowanie do jednej z warszawskich komisji wyborczych. Sytuacja szybko przerodziła się w istną awanturę. Przedstawiciel stacji, według świadków, nie chciał pokazać dokumentu tożsamości. Niepokojące nagranie wyciekło do mediów społecznościowych.

Od kilku godzin trwają w Polsce wybory prezydenckie. Ogromne przedsięwzięcie wywołuje u wielu niemałe emocje. W mediach społecznościowych co rusz możemy zauważyć wpisy poruszonych obywateli. Jedni zachęcają do wzięcia udziału w głosowaniu, drudzy informują o niepokojących wydarzeniach, jakie mają miejsce w komisjach wyborczych. Reporterzy TVP odkryli, że pracą jednej z OKW kieruje znany, opozycyjny aktywista, Arkadiusz Szczurek. Dziennikarze postanowili zweryfikować swoje ustalenia.

Oburzające i skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Ubliżał, przeklinał i upokarzał personel za pochodzenie i bez żadnej przyczyny, ręce opadająOburzające i skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Ubliżał, przeklinał i upokarzał personel za pochodzenie i bez żadnej przyczyny, ręce opadająCzytaj dalej

Rafał Jarząbek, dziennikarz TVP miał zakłócić pracę warszawskiej komisji wyborczej

Przewodniczący Okręgowej Komisji Wyborczej, Arkadiusz Szczurek opublikował na swoim Facebooku nagranie ze skandalicznych wydarzeń, które rozegrały się podczas przebiegu wyborów prezydenckich. Oburzony reporter Telewizji Polskiej, Rafał Jarząbek bez pozwolenia miał zacząć filmować prace organizatorów głosowania. Na miejscu zdarzenia, dziennikarz odmówił przedstawienia dokumentu tożsamości. Za pomocą telefonu rejestrował zachowanie znanego aktywisty. Tak przynajmniej wynika z relacji, udostępnionej na Twitterze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niewyobrażalnie tragiczne, trzech Polaków zginęło w okropny sposób. Zatrważający pożar w Reykjaviku
2. Wracają do obostrzeń i wskazują winnego sytuacji. Trudna walka w gminach na zachodzie UE

"Pan Rafał Jarząbek z TVP już zakłócał przebieg glosowania w OKW. Nie chciał się wylegitymować.Filmował bez zgody komisji. Takie metody." - czytamy we wpisie Arkadiusza Szczurka. Agresywna postawa reportera spowodowana była działalnością społeczną Szczurka. Wyjaśnijmy, że przewodniczący OKW od lata bieże udział w antyrządowych protestach.

Rafał Jarząbek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. 500 plus. Ogromna zmiana ws. wniosku na 2021 rok
  3. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  4. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  5. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  6. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  7. Niesamowity wynik. PKW podała frekwencję na godzinę 12

Źródło: [Facebook/Arek Szczurek/Wolne Media]