. Reporter Poland/East News
Źródło: Reporter Poland/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Lutego 2020

Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

Radosław Sikorski ma poważną kontuzję ręki. Poseł do Parlamentu Europejskiego uległ wypadkowi? Co się stało byłemu marszałkowi Sejmu? Europoseł został bowiem przyłapany na warszawskim Okęciu przez fotoreportera "Faktu". Na zdjęciu widzimy, że ma rękę na temblaku. Ręka podobno nie jest złamana, ale z pewnością będzie wymagała rehabilitacji.

Były szef MON i marszałek Sejmu, a obecnie europoseł Radosław Sikorski, doznał urazu ręki. Fotoreporter "Faktu" spotkał go w piątek na warszawskim Okęciu w towarzystwie europosłanki Róży Thun. W oczy od razu rzucił się temblak i usztywniona w nim prawa ręka oraz niezadowolona mina Sikorskiego. Co się stało?

Sikorski przyłapał Macierewicza i pokazał zdjęcie. Jest inwigilowany?Sikorski przyłapał Macierewicza i pokazał zdjęcie. Jest inwigilowany?Czytaj dalej

Radosław Sikorski doznał poważnej kontuzji ręki

Jak udało się dowiedzieć "Faktowi", ręka co prawda nie jest złamana, ale nie jest za dobrze i z pewnością będzie konieczna rehabilitacja. Europoseł prawdopodobnie zerwał sobie ścięgno w dłoni. Czyżby powodem tego były intensywne treningi, których polityk podjął się niedawno, czym chwalił się w mediach społecznościowych?

Chodzi bowiem o ćwiczenia z hantlami i o zbyt duży ciężar, jaki niedawno dźwignął Sikorski. Zatem wszystko wskazuje na to, że to prawdopodobnie efekt przeciążenia podczas treningu. 56-letni Radosław Sikorski jest bardzo aktywny fizycznie i stara się regularnie dbać o formę.

Życzymy szybkiej regeneracji, dużo zdrowia i więcej ostrożności na przyszłość.

twitter.com/sikorskiradek

Fakt


ZOBACZ TAKŻE:

1. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy

2. Co najmniej 20 osób nie żyje, 16 rannych, również dzieci. Tragedia za granicą podczas nabożeństwa

3. Zły czas dla Patryka Jakiego. Policja weszła do mieszkania jego brata, usłyszał zarzuty

4. Tomasz Sekielski nie wytrzymał. Kurski straci nerwy widząc, co wymyślił

5. Nastolatka walczy o życie żubra. Wydano na niego wyrok, każdy może pomóc

6. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką