Radny PiS, Michał Grześ zaliczył kolejną, niemądrą wpadkę. Facebook/Dorota Bonk-HammermeisterŹródło: Facebook/Dorota Bonk-Hammermeister
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Lipca 2020

Radny PiS żałuje, że nie wyłączył kamerki podczas zdalnego posiedzenia. Jego koledzy i koleżanki są oburzeni

Radny PiS podczas sesji poznańskiego samorządu nie wyłączył swojej kamerki. Wszyscy samorządowcy zobaczyli lokalnego polityka leżącego w łóżku. Zaskakująca sytuacja oburzyła nie tylko zwolenników opozycji. Michał Grześ, bo o nim mowa, o tym zdarzeniu wolałby zapomnieć.

Do zaskakującego incydentu doszło podczas jednego z zebrań komisji do spraw oświaty. Poznańscy radni, debatując nad kolejnymi, ważnymi punktami posiedzenia zostali zbici z tropu przez wystąpienie Michała Grzesia. Lokalny polityk najprawdopodobniej nie pomyślał o wyłączeniu swojej kamerki. Z relacji "Faktu" wynika, że to nie pierwszy wybryk przedstawiciela Prawa i Sprawiedliwości.

Nowy sondaż prezydencki może poważnie namieszać. Rośnie dystans między Dudą i Trzaskowskim, do wyborów tylko 11 dniNowy sondaż prezydencki może poważnie namieszać. Rośnie dystans między Dudą i Trzaskowskim, do wyborów tylko 11 dniCzytaj dalej

Radny PiS, Michał Grześ wyjaśnił powód swojego zachowania

Poznańscy politycy spotkania rady miejskiej prowadzą w sposób elektroniczny. Za pomocą kamerek, w zaciszu swoich mieszkań debatują nad sprawami ważnymi dla swojej małej ojczyzny. Rozwiązanie wymuszone zostało przez kryzys epidemiologiczny, z którym zmagamy się od kilku miesięcy. Michał Grześ pełniący funkcje radnego Prawa i Sprawiedliwości występował ze swojego łóżka. Przykryty kołdrą partycypował w decyzjach poznańskiego samorządu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński ma "tajny plan". Ma pomóc Dudzie wygrać, zaskakujące doniesienia mediów
2. Smutek i żałoba w Watykanie. Tragiczna wiadomość obiegła media

- Początkowo część z nas to rozśmieszyło, ale potem pomyślałam, że powinniśmy stanowczo zwrócić mu uwagę. Na dodatek tłumaczył się tym, że jeszcze nie wstał, a to było popołudnie - wyjaśnia w rozmowie z "Faktem" poznańska radna Dorota Bonk-Hammermeister. Michał Grześ swoje postępowanie wyjaśniał złym samopoczuciem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5 tys. zł do wzięcia. Dziś rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekać
  2. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  3. Nagła awantura na konferencji sztabu Andrzeja Dudy. W centrum dziennikarka TVN, wszystko trafiło do sieci
  4. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  5. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  6. Ziemia jest najgorętsza od 6500 lat. Jaki los czeka naszą planetę?

Źródło: [Fakt]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News