Pytanie na śniadanie TVP. (Zdj. Il. ) ; Pytanie na śniadanie TVP/ 13.12.19/ScreenŹródło: (Zdj. Il. ) ; Pytanie na śniadanie TVP/ 13.12.19/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Sierpnia 2020

Zaskakujące sceny za kulisami Pytanie na śniadanie w samym środku afery. Spodziewaliście się?

"Pytanie na śniadanie" TVP zmaga się z niemałym kryzysem wizerunkowym. Przetasowania w produkcji doprowadziły do niejednego konfliktu. Tamara Gonzalez ujawniła, w jakich warunkach musiała pracować na planie. W ostatnim czasie oceniła też pracę swojej następczyni.

Programy śniadaniowe na co dzień dostarczają nam rozrywki, ale też ciekawych wiadomości. Redaktorzy zarówno "Pytania na śniadanie", jak i "Dzień dobry TVN" regularnie podejmują w rozmowach codzienne problemy widzów. W obu produkcjach doszło do ważnych zmian. Najnowsze odcinki są prowadzone przez nowe osobowości medialne. Jedną z nich jest Kasia Cichopek, która zastąpiła Tamarę Gonzalez.

TVP Info przekazało doskonałe wieści. Play wprowadza zmiany, na które czekały tysiące klientówTVP Info przekazało doskonałe wieści. Play wprowadza zmiany, na które czekały tysiące klientówCzytaj dalej

"Pytanie na śniadanie" TVP. Tamara Gonzalez oceniła Katarzynę Cichopek

Tamara Gonzalez postanowiła podzielić się przykrymi wspomnieniami z pracy na planie "Pytanie na śniadanie" TVP. Deklaracje dziennikarki mogą odbić się na wizerunku Telewizji Polskiej. Okazuje się, że za kulisami programów rozrywkowych może dochodzić do niepokojących zdarzeń. - Czułam się terroryzowana. Nie ma mojej zgody i nie tak mnie mama wychowała, że jak ktoś ci pluje na głowę to trzeba udawać, że pada deszcz - opowiadała w materiale opublikowanym na platformie Instagram.

Telewizja Polska w ogniu poważnych zarzutów. W siedzibie zrobi się gorąco, Jacek Kurski milczyTelewizja Polska w ogniu poważnych zarzutów. W siedzibie zrobi się gorąco, Jacek Kurski milczyCzytaj dalej

Była już dziennikarka TVP prowadziła "Pytanie na śniadanie" wspólnie ze swoim partnerem, Robertem El Gendym. Młodych i ambitnych redaktorów zastąpiła Kasia Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Gwiazda pochwaliła się na platformie Instagram zdjęciem ze swojego debiutu na planie. Pod krótkim wpisem swój komentarz umieściła Tamara Gonzalez. Redaktorka TVP postanowiła odsunąć na bok spory z produkcją TVP i pogratulować swojej następczyni. "Kasiu, zawsze byłaś życzliwą mi osobą, teraz ja życzę Tobie i Maćkowi spełnienia w nowej roli i tej satysfakcji, którą niegdyś dawała mi i Robertowi. Widzowie "Pytania na śniadanie" na pewno przyjmą Was ciepło" - zadeklarowała Gonzalez. Jej słowa doczekały się odpowiedzi Cichopek. "Kochana! Bardzo Ci dziękuję. Ja również życzę Ci powodzenia i wiem, że świetnie dasz sobie radę" - wskazywała Cichopek. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Morawiecki o nowym podatku: opłata dla naszego zdrowia

"Pytanie na śniadanie" TVP zaczyna budzić coraz większe kontrowersje. Okazuje się, że niewinne wpadki prowadzących na planie to nic, w porównaniu z deklaracjami Tamary Gonzalez. Przypomnijmy, że od kilku dni byli dziennikarze oraz aktorzy Telewizji Polskiej poddają stację ostrej krytyce. W medium miejsce ma też wiele zwolnień. Agnieszka Szydłowska czy Michał Olszański również nie wystąpią już w znanych i lubianych programach TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapadła ważna decyzja, Kościół wprowadza zmiany. Wierni będą musieli się przyzwyczaić
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Zaczęło się, Polsat donosi o fatalnej sytuacji. Żywioł niemal zdewastował duże miasto

Źródło: [Instagram/Kasia Cichopek/Tamara Gonzalez Perea]