Kolejne zmiany w "Pytaniu na śniadanie"?. (screen) VOD TVP/Pytanie na śniadanieŹródło: (screen) VOD TVP/Pytanie na śniadanie
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 30 Listopada 2020

Niepokojące doniesienia zza kulis "Pytania na śniadanie". Widzowie mogą być zaskoczeni

Kiedy z "Pytania na śniadanie" znikła Marcelina Zawadzka nic nie wskazywało na to, że śniadaniówkę czeka szereg personalnych zmian. Telewizja Polska nieustannie stara się znaleźć najlepszy układ między prowadzącymi, lecz niedawne doniesienia dotyczące zgrzytów między prezenterami ponownie znalazły się na pierwszym planie. Nieoficjalnie spekuluje się, że już niedługo na ekranie pojawi się zupełnie nowa prowadząca.

  • Pojawiły się plotki, iż od stycznia w "Pytaniu na śniadanie" pojawi się nowa prowadząca
  • Informator portalu Pudelek przekazał, iż w roli tej szefostwo stacji widzi Izabellę Krzan
  • "Pytanie na śniadanie" wciąż zmienia pary prowadzących szukając najbardziej odpowiedniego połączenia
  • Doniesienia na temat kolejnych zmian w zespole prowadzących śniadaniówkę TVP nie zostały oficjalnie potwierdzone

Nie milkną kontrowersje wokół ostatnich roszad w "Pytaniu na śniadanie". Największy konkurent "Dzień Dobry TVN" boryka się z problemami kadrowymi, a rozwiązaniem wszelkich animozji ma być dołożenie do grona gospodarzy jeszcze jednej osoby.

Dziwne, że TVP nie wycięło jego słów. Juror Dziwne, że TVP nie wycięło jego słów. Juror "The voice of Poland" wypalił bez skrupułów o "kłamstwach", co mógł mieć na myśli?Czytaj dalej

Po tym, jak Marcelina Zawadzka oskarżona o malwersacje podatkowe straciła swoją pracę w "Pytaniu na śniadanie" nikt nie spodziewał się, iż przeniesiona z TVP InfoMałgorzata Opczowska wzbudzi duże kontrowersje. Zarówno wśród współpracowników, jak i widzów. Teraz pojawiają się kolejne zaskakujące doniesienia.

To nie koniec zmian w "Pytaniu na śniadanie"?

Nie powinno dziwić, iż TVP chce, aby "Pytanie na śniadanie" tworzone było tak, by odpowiadać na, jak najwięcej oczekiwań widzów Telewizji Polskiej. Gra toczy się wyjątkowo wysoką stawkę, gdyż zgodnie z informacjami przekazanymi w październiku przez portal Wirtualne Media, chociażby we wrześniu odnotowało najlepsze wyniki oglądalności spośród wszystkich programów śniadaniowych.

Portal powołuje się na badanie wykonane przez NielsenAudienceMeasurement. Wynika z niego, iż tylko we wrześniu 2020 roku "Pytanie na śniadanie" zostało wybrane przez średnio 439 tys. widzów, podczas gdy największy konkurent, "Dzień Dobry TVN" mógł liczyć jedynie na średnio 347 tys. widzów.

Macie w domu stare pieniądze? Rewolucyjne rozwiązanie NBP, nie musicie nawet iść do bankuMacie w domu stare pieniądze? Rewolucyjne rozwiązanie NBP, nie musicie nawet iść do bankuCzytaj dalej

Niedawno pisaliśmy o konfliktach wewnątrz nowej obsady śniadaniówki TVP (więcej na ten temat przeczytać możecie >TUTAJ<). Okazuje się, że to nie koniec personalnych perypetii. Po tym, jak do prowadzących powrócił Robert El Gendy, a Tomasz Wolny zaczął występować u boku Idy Nowakowskiej, producenci zdecydowali się na jeszcze jeden zaskakujący krok.

Informacje podawane przez portal Pudelek nie zostały jeszcze oficjalne potwierdzone przez Telewizję Polską, zatem pozostają jedynie medialnymi doniesieniami. Wcześniejsze niezadowolenie Tomasza Wolnego ze współpracy z Małgorzatą Opczowską wydaje się jedynie wspomnieniem, niemniej w związku z planowanymi zmianami, wnioskować można, iż producenci nadal nie znaleźli kombinacji prowadzących zapewniających zadowolenie widzów "Pytania na śniadanie". Nieoficjalnie podano, iż niedługo na antenie zadebiutuje zupełnie nowa prowadząca.

Izabela Krzan nową gospodynią w "Pytaniu na śniadanie"?

Portal Pudelek przekazał, iż dotarł do osoby pracującej na planie "Pytania na śniadanie". Informator podzielił się ciekawymi doniesieniami na temat następnych zmian w szeregach prowadzących. Zdradził również, iż Małgorzata Opczowska była bardzo zasmucona pojawiającymi się w mediach komentarzami na temat trudności pracy z nią.

Małgosi było bardzo przykro z powodu powstałego zamieszania i plotek, nie chciałaby, aby ktokolwiek stracił pracę- przeczytać można w wiadomościach opublikowanych przez Pudelka.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Informator podzielił się również zaskakującym doniesieniem, jakoby na planie programu TVP miała pojawić się jeszcze jedna nowa osoba. Nie przekazano przy tym żadnych wiadomości czy wiąże się to z faktem, iż ktokolwiek miałby pożegnać się z pracą przy "Pytaniu na śniadanie".

"Góra" rozważą możliwość ściągnięcia jeszcze jednej nowej prowadzącej od stycznia. Myśli się o Izabelli Krzan, ale nie wiadomo czy podołałaby czasowo, bo jej grafik wypełniony jest nagraniami do "Koła Fortuny". W zanadrzu jest ktoś jeszcze- przekazuje Pudelek, powołując się na swoje źródło związane z "Pytaniem na śniadanie".

Na razie informacje mają charakter nieoficjalny

Żadna z wiadomości przekazanych przez portal Pudelek nie została oficjalnie potwierdzona przez władze stacji, czy producentów odpowiedzialnych za tworzenie "Pytania na śniadanie". Możliwe, że o ewentualnych decyzjach dowiemy się dosłownie chwilę przed ich realnym wprowadzeniem.

Nie ulega wątpliwości, iż najnowsza prowadząca Małgorzata Opczowska nie może liczyć na specjalne względy widzów. W mediach społecznościowych krytykowana jest za swój sposób prowadzenia rozmów oraz ciągłe przerywanie wypowiedzi gościom.

Krystyna Pawłowicz obejrzała fragment Krystyna Pawłowicz obejrzała fragment "Mam Talent" i nie mogła się powstrzymać. Emocjonalna reakcjaCzytaj dalej

Zdjęcie wyróżniające to kadr z programu "Pytanie na śniadanie", całość materiału dostępna jest pod adresem VOD TVP/Pytanie na śniadanie

Źródło: Pudelek / Wirtualne Media

Zobacz także w naszych serwisach: