"Pytanie na śniadanie" otrzymało nową parę prowadzących. To najwyraźniej nie do końca spodobało się widzom.. "Pytanie na śniadanie" TVP 28.08.2020Źródło: "Pytanie na śniadanie" TVP 28.08.2020
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Sierpnia 2020

Pytanie na śniadanie: Afery ciąg dalszy, widzowie zażenowani, komentują wprost. "TVP schodzi na psy"

"Pytanie na śniadanie" otrzymało nową parę prowadzących. O ile dziennikarzowi Maciejowi Kurzajewskiemu zdarzało się już prowadzić wydania popularnej śniadaniówki TVP, o tyle dla Katarzyny Cichopek był to debiut w tej roli. Liczni widzowie w dość ostry sposób skrytykowali aktorkę, która zastąpiła zwolnioną z Telewizji Polskiej Tamarę Gonzalez.

O sprawie zwolnienia z funkcji prowadzącej "Pytania na śniadanie" Tamary Gonzalez i Roberta El Gendy'ego pisaliśmy przed kilkoma dniami. Rzecz jest bowiem o tyle ciekawa, że byli już gospodarze programu o zwolnieniu z pracy dowiedzieć mieli się na niespełna dobę przed planowanym nagraniem, a i sam sposób przekazania decyzji o zakończeniu współpracy z dwójką prowadzących trudno uznać za wyraz klasy ze strony TVP.

Ogromny marsz idzie ulicami Warszawy. Ludzie mają już dość, tłumy wyszły na uliceOgromny marsz idzie ulicami Warszawy. Ludzie mają już dość, tłumy wyszły na uliceCzytaj dalej

Z ustaleń mediów wynikało, że decyzję przekazano telefonicznie, tłumacząc ją niską oglądalności, jaką osiągać miały programy prowadzone przez wspomnianą dwójkę. Z tą wersją nie zgadzała się jednak sama Gonzalez. "Akurat słupki mieliśmy bardzo dobre, nawet wielokrotnie zdarzało się, że lepsze niż konkurencja. [...] Dostaliśmy jako para najgorzej oglądający się w PNŚ dzień tygodnia, a i tak nie daliśmy się pogrzebać. O czymś to świadczy", pisała w mediach społecznościowych.

Roznegliżowany wszedł na ołtarz. Zatrważające sceny w TyńcuRoznegliżowany wszedł na ołtarz. Zatrważające sceny w TyńcuCzytaj dalej

"Pytanie na śniadanie". Nowa prowadząca skrytykowana

Nowi prowadzący pojawili się już na ekranie. Dla Katarzyny Cichopek jest to debiut w roli prowadzącej "PNŚ". Z kamerą ma jednak do czynienia od dawna. Popularność aktorce przyniosła przede wszystkim rola Kingi Zduńskiej w sztandarowej produkcji TVP "M jak miłość". Część widzów Cichopek kojarzyć może również z "Tańca z gwiazdami", który wygrała wraz z Marcinem Hakielem. Nawiasem mówiąc, małżeństwo poznało się na planie programu i do dziś prowadzi wspólnie szkołę tańca.

Zastępująca Tamarę Gonzalez, szerzej znaną jako "Macademian Girl", aktorka ma pewne doświadczenie w prowadzeniu podobnych produkcji. Przed lata wraz z Krzysztofem Ibiszem była bowiem twarzą popularnego programu Polsatu "Jak oni śpiewają?". Najwyraźniej nie przełożyło się to niestety na udany debiut. Radiozet.pl wskazuje, że opinie widzów po pierwszym wydaniu śniadaniówki poprowadzonym przez Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek były głównie negatywne.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Polsat przekazał porażające informacje. Nagle usłyszeli porażający huk, nie żyje 29 osób
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. RMF: Wyciekł tajny rządowy scenariusz. Na zimę umrzeć ma nawet 85 tys. osób

"Jaka szkoda, że nie ma Tamary i Roberta. Tamara bardzo uzdolniona dziewczyna i mega sympatyczna. Do Kasi Cichopek nic nie mam, ale niech zostanie przy serialu. Nie pasuje mi jako prowadząca", komentowali widzowie. Żal po poprzednich prowadzących wyrażano zresztą niejednokrotnie. "Szkoda, że widzowie nie mogli podjąć decyzji. To telewizja śniadaniowa, rano chcę oglądać ludzi, których lubię, zdecydowanie Roberta i Tamarę. Obecna zmiana, to zła zmiana".

Nie brakowało jednak i nieco ostrzejszych opinii. "Masakra. Gwiazdka jednej roli. No cóż w tym czasie antenowym trzeba będzie oglądać coś innego. TVP schodzi na psy", można przeczytać w komentarzach. Jak podaje Radio Zet, na szczęście pojawiły się też pozytywne oceny debiutu nowych prowadzących.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje, nic nie dało się zrobić. Przerażające zdarzenie pod Warszawą
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Pacjent upadł z bólu i wyszedł na czworaka. Po kilku godzinach czekania został wypisany
  4. Tadeusz Rydzyk jest chroniony przez prokuraturę? Dziennikarze dotarli do zdumiewających informacji
  5. "Czy minister sobie bimbał?" Ostre starcie na antenie Polsat News
  6. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą

Źródło: radiozet.pl