"Pytanie na śniadanie". YouTube.com/ TVP VOD
Źródło: YouTube.com/ TVP VOD
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 29 Września 2020

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu

"Pytanie na śniadanie" prowadził ponad 10 lat w TVP2. Michał Olszański długo milczał na temat całej produkcji i nie chciał komentować. Ostatecznie postanowił się wypowiedzieć, ku uciesze widzów. Czy jego opinia jest pozytywna?

Michał Olszański został wyrzucony z programu w lipcu 2019 roku. Jednak zanim tak się stało, otrzymał zakaz wypowiadania się o pracodawcy publicznie, po tym jak skrytykował zaproszenie Jarosława Kaczyńskiego jako gościa "Pytanie na śniadanie".

Ostatnie wydanie Ostatnie wydanie "Wiadomości" TVP nie zostanie zapomniane. Ofiary prześladowań potraktowane w okropny sposóbCzytaj dalej

"Pytanie na śniadanie" prowadził 10 lat. Skomentował dopiero teraz

Michał Olszański razem z Moniką Zamachowską przeprowadzili wywiad z Jarosławem Kaczyńskim w "Pytaniu na śniadanie". Tak naprawdę już chwilę później zostali zwolnieni z pracy. Jako wytłumaczenie usłyszeli, że w Telewizji Polskiej potrzebują młodszych, ponieważ widownia tego oczekuje. Mimo że takie usprawiedliwienie wydawało się dziwne i krzywdzące, obydwoje prowadzących przyjęło to z pokorą.

Były prowadzący "Pytanie na śniadanie" uważa, że odejście wyszło mu na dobre z wielu względów. Jednym z powodów, jego zdaniem, było wyczerpanie się całej formuły i zwyczajna nuda. - Nie tęsknię za "Pytaniem na śniadanie". Z perspektywy czasu wiem, że to był dobry moment na pożegnanie, bo czułem, że program robi się coraz bardziej banalny - mówił w rozmowie z "Faktem".

Jarosław Kaczyński nie przyjmuje sprzeciwów. W PiS polecą głowy?Jarosław Kaczyński nie przyjmuje sprzeciwów. W PiS polecą głowy?Czytaj dalej

- Przyjęto bardziej life>

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Zdecydowali karać nie tylko za kominki. Za grillowanie i koszenie trawy też grożą ogromne mandaty
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Według Michała Olszańskiego, jego duże i obfite doświadczenie było największym problemem dla producentów programu i stacji. Niekoniecznie znalazł swój kierunek w nowym stylu "Pytania na śniadanie" i nie jest to dla niego powodem do smutku. - Widocznie taki jest nowy kierunek stacji - stwierdził.

Na miejsce Michała Olszańskiego od razu wskoczył Aleksander Sikora, znany wcześniej z portalu Plotek.pl i Vivy Polskiej. Miejsce Moniki Zamachowskiej zastąpiła Małgorzata Tomaszewska.

- Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie - mówił Michał Olszański w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Na zdjęciu wyróżniającym znajduje się screen z kanału YouTube.com/TVP VOD z programu "Pytanie na śniadanie".

Źródło: [Fakt, Pytanie na śniadanie, YouTube, Wirtualne Media]

Doda cała we łzach, do sieci trafiło niecodzienne nagranie. Co się stało?Doda cała we łzach, do sieci trafiło niecodzienne nagranie. Co się stało?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zajrzysz do skrzynki i się zdziwisz. Podobne wezwania może dostać nawet 2 mln Polaków
  2. Porażające wiadomości z Mazowsza. 12-letnia dziewczynka odebrała sobie życie. Kolejna ofiara hejtu na osoby LGBT+?
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach