pytanie na śniadanie. Screen z programu "Pytanie na śniadanie", źródło Youtube
Źródło: Screen z programu "Pytanie na śniadanie", źródło Youtube
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 23 Sierpnia 2020

Nagłe zwolnienia prowadzących w "Pytaniu na śniadanie", dziwnym trafem ogromne zmiany w TVP. O co chodzi?

"Pytanie na śniadanie" to program śniadaniowy TVP. Choć wszyscy widzowie myśleli, że doszło do wystarczająco wielu zmian, okazuje się, że nie. Zwolnieni zostają obecni prowadzący, a jesienią zastąpią ich zupełnie nowe osoby.

Ciągłe rewolucje w śniadaniówce TVP to już standard. Jak się okazuje, Macademian Girl i Robert El Gendy mogą pożegnać się z programem. Jak na to zareagowali?

TVP wprowadziło widzów w błąd? Afera z TVP wprowadziło widzów w błąd? Afera z "Pytanie na śniadanie", zwolnieni otwarcie komentująCzytaj dalej

"Pytanie na śniadanie": Kolejne zwolnienia w programie

Zadziwiające wydarzenia poruszyły światem mediów. Niedawno dowiedzieliśmy się o zwolnieniu Piotra Kraśki z Dzień Dobry TVN. Jakiś czas później prasę obiegła wieść o rezygnacji Kingi Rusin z tego samego programu. Już niebawem zastąpi ją Agnieszka Woźniak-Starak. Jednak "na językach" ostatnio są wyjątkowo dziennikarze "Pytania na śniadanie". Dlaczego?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe, media dotarły do Tymoteusza Szydło. Wszyscy byli w błędzie? Odkryli ukrywaną tajemnicę?
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Justyna Żyła po rozwodzie spokojnie daje radę. Została z ogromnym majątkiem

Marcelina Zawadzka, która była prezenterką została oskarżona o oszustwa podatkowe i wiele innych przekrętów. Choć widzowie byli przekonani, że była Miss Polski zniknie z ekranu, mylili się. Nic na to nie wskazuje, ale z "Pytania na śniadanie" znów zwolnieni zostali kolejni prowadzący.

W zeszłym roku z programem "Pytanie na śniadanie" musiała pożegnać się Monika Zamachowska, niedługo po tym, gdy wylądowała na dywaniku u szefa TVP. W grudniu 2019 roku miała obchodzić 25-lecie swojej kariery, ale w grafiku na listopad dziennikarka już sie nie pojawiła.

Prawdziwa przyczyna śmierci Marii Czubaszek. Ujawniono kilka faktów, wielu nie zdawało sobie sprawyPrawdziwa przyczyna śmierci Marii Czubaszek. Ujawniono kilka faktów, wielu nie zdawało sobie sprawyCzytaj dalej

- Nie zamierzam źle mówić o TVP. Pracuje tam za dużo osób, które cenię i szanuje - komentowała Zamachowska w rozmowie z "Faktem".

Pracę stracił również Michał Olszański, który zwolnienie potwierdził "Wirtualnym Mediom".

- Tak rzeczywiście się stało. Nie ma mnie już w grafiku. Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie - mówił dziennikarz.

Według doniesień "Faktu" możemy się dowiedzieć, że w "Pytaniu na śniadanie" występować będą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Aktorka i dziennikarz związani są już jakiś czas z TVP. W piątek stracili bezwzględnie swoje posady Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy. Macademian Girl odniosła się do sprawy w instagramowych komentarzach. Jak wiemy, tak samo jak telewidzowie dowiedziała się z internetu, kto ją zastąpi.

-To prawda, że nie będziesz już w PnŚ? - zapytała internautka.
-Tak, to prawda - odpowiedziała Tamara.
-A dlaczego nie jesteś już w PnŚ?
-Bo podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę. Dlaczego? O to już pytaj producentów programu, bo ja nie mam odpowiedzi - dodała Tamara.

Na zdjęciu wyróżniającym możemy ujrzeć screen z programu "Pytanie na śniadanie".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mafijny boss na wolności. Wpłacono za niego porażającą kaucję
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Prosto pod koła samochodu wybiegło malutkie dziecko. Skrajna nieodpowiedzialność opiekunów
  4. Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasa
  5. Widzieliście w Polsce coś podobnego? Spot w TVP Info jak w alternatywnej rzeczywistości
  6. Córka Małysza wprawiła w osłupienie. Na zdjęciu wszystko widać

Źródło: Pudelek, Fakt, Wirtualne Media

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!