Pytanie na śniadanie Marcelina Zawadzka. Pytanie na śniadanie TVPŹródło: Pytanie na śniadanie TVP
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 23 Lipca 2020

Gospodyni "Pytanie na śniadanie" niespodziewanie usłyszała poważne zarzuty, może trafić za kratki. Teraz otrzymała kolejny cios

Pytanie na śniadanie może nieodłącznie kojarzyć się widzom z prowadzącą programu, Marceliną Zawadzką. Gwiazda boryka się jednak obecnie z bardzo poważnymi problemami. Po tym, jak usłyszała bardzo poważne zarzuty i grozi jej kara więzienia, otrzymała kolejny, bardzo bolesny cios.

Pytanie na śniadanie uczyniło z Marceliny Zawadzkiej jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Modelka, która w przeszłości odnosiła sukcesy w konkursach miss, dobrze odnalazła się na planie programu. Chociaż wszystko w jej życiu zdawało się układać doskonale, niespodziewanie do mediów dotarły informacje o zarzutach, jakie oficjalnie usłyszała.

Ksiądz, który SMS-ował z szatanem otrzymał 50 mln od Zbigniewa Ziobry. Zbuduje Ksiądz, który SMS-ował z szatanem otrzymał 50 mln od Zbigniewa Ziobry. Zbuduje "największą ambonę w polskim internecie"Czytaj dalej

Zawadzka miała być powiązana z kwestią tzw. karuzeli vatowskiej. Jak donosi Plejada.pl, obecnie jest więc oskarżona o prawnie brudnych pieniędzy, oszystwa skarbowe, a także formalne użycie nierzetelnych dokumentów w deklaracjach podatkowych. Chociaż początkowo prezenterka twierdziła, że to ona jest ofiarą całej sytuacji, a winę ponosi jej księgowy, którego działań nie potrafiła należycie skontrolować, ostatecznie przyznała się do dwóch z trzech zarzucanych jej czynów. Plotkarskie medium informuje, że Zawadzka nie zgodziła się jedynie z twierdzeniami, iż miała brać udział w procederze brudnych pieniędzy.

Joanna Kurska ujawniła zdjęcia, których nikt wcześniej nie widział. Dlaczego postanowiła tak działać?Joanna Kurska ujawniła zdjęcia, których nikt wcześniej nie widział. Dlaczego postanowiła tak działać?Czytaj dalej

Co ważne, kara za zarzucane prowadzącej Pytanie na śniadanie czyny jest naprawdę poważna. Jeżeli jej wina zostanie udowodniona, może bowiem trafić do więzienia na nawet osiem lat.

Pytanie na śniadanie: prowadząca straci pracę?

Warto ostatecznie zaznaczyć także, iż problemy prezenterki mogą zakończyć także jej medialną karierę. Dotąd pojawiała się w szeregu programów Telewizji Polskiej, w tym popularnym The Voice of Poland. Jak jednak donosiła część kolorowych mediów, stacja miała rozważać zwolnienie Zawadzkiej. Utrata pracy byłaby więc dla niej kolejnym bolesnym, mającym ogromny wpływ na życie ciosem. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragedia, nie żyje. Ujawniono właśnie jeszcze gorsze fakty nt. kulis
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Prezes ZUS jasno o wieku emerytalnym: Polacy powinni pracować dłużej, do wykonania ogrom pracy

Redakcja Plejada.pl postanowiła skontaktować się w tej sprawie z przedstawicielami publicznego nadawcy. Ostatecznie udało im się uzyskać komentarz, który nie wróży dla prezenterki wiele dobrego. "Nazwiska jurorów i prowadzących program The Voice of Poland zwykle się zmieniają, obecnie trwają rozmowy. Wszelkie szczegóły Telewizja Polska poda podczas jesiennej ramówki", przekazano.

Na ten moment trudno jednoznacznie stwierdzić, czy prowadząca pożegna się ze stanowiskiem. W stacji toczą się jednak dyskusje, których finał może okazać się bardzo niekorzystny dla Zawadzkiej szczególnie w świetle ostatnich przecieków, publikowanych przez plotkarskie portale.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Z ostatniej chwili: jezdnia zapadła się pod autobusem. Na miejsce jadą służby
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel

Źródło: Plejada.pl