Widzowie mogą być zaskoczeni kolejnymi zmianami w "Pytaniu na śniadanie". Instagram.com/idavictoria
Źródło: Instagram.com/idavictoria
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 21 Listopada 2020

Zmiany wśród prowadzących "Pytanie na śniadanie". Niespodziewanie powraca zwolniony dziennikarz, TVP podjęło decyzje

Śniadaniówka Telewizji Polskiej od lat walczy o to, by "Pytanie na śniadanie" zyskało większą publiczność niż konkurencyjne "Dzień Dobry TVN". Widzowie śledzący ofertę TVP mogą być zaskoczeni decyzjami podjętymi przez producentów. Okazuje się, że po Małgorzacie Opczowskiej w szeregach prowadzących pojawiła się jeszcze jedna nowa twarz. Wiąże się to jednak z ewentualnym odejściem "starego" prowadzącego. Wiadomości w tej sprawie są zaskakujące.

Małgorzata Opczowska zastąpiła w "Pytaniu na śniadanie" Marcelinę Zawadzką oskarżoną o oszustwa podatkowe. Niestety nowa twarz nie tylko niezbyt przypadła do gustu widzom TVP, ale również ekranowemu partnerowi Tomaszowi Wolnemu.

B. mąż Marty Kaczyńskiej nagle wpadł we wściekłość. Posypały się wulgaryzmyB. mąż Marty Kaczyńskiej nagle wpadł we wściekłość. Posypały się wulgaryzmyCzytaj dalej

W kuluarach pojawiły się plotki na temat kolejnych roszad wśród prowadzących "Pytania na śniadanie", a Telewizja Polska w rozmowie z Faktem postanowiła odpowiedzieć na pojawiające się doniesienia. Wydaje się jednak, iż dolała jedynie oliwy do ognia.

Nieustanne zmiany wśród prowadzących "Pytanie na śniadanie"

Przez długi czas Marcelina Zawadzka zapewniała, że ciążące na niej zarzuty nie będą miały wpływu na pracę w "Pytaniu na śniadanie". TVP postanowiło jednak, aby do czasu wyjaśnienia jej statusu prawnego wstrzymać współpracę. Widzowie dowiedzieli się, że jej miejsce u boku Tomasza Wolnego zajmie znana z TVP Info Małgorzata Opczowska. Niestety nie takiej reakcji fanów śniadaniówki oczekiwali producenci.

Widzowie "Pytanie na śniadanie" już po pierwszym występie Małgorzaty Opczowskiej przed kamerami w studio śniadaniowym nie szczędzili jej słów krytyki. Skrytykowana została zarówno jej stylizacja nieprzystająca do pory i okazji, jak i sposób prowadzenia rozmów — głównie zarzucano jej przerywanie zaproszonym gościom. Na nieszczęście producentów "Pytania na śniadanie" również partnerujący jej Tomasz Wolny miał być niezbyt zadowolony ze współpracy.

Kinga Duda nie mogła wiedzieć, od kogo wynajmuje mieszkanie. Teraz youtuberka zdradza kulisy jej rzekomej wyprowadzkiKinga Duda nie mogła wiedzieć, od kogo wynajmuje mieszkanie. Teraz youtuberka zdradza kulisy jej rzekomej wyprowadzkiCzytaj dalej

Okazuje się, że pociągnęło to za sobą całkiem poważne decyzje personalne, jednak możliwe, iż Tomasz Wolny nie będzie usatysfakcjonowany ich efektami. Na antenę "Pytania na śniadania" wrócił bowiem Robert El Gendy i to właśnie dawny partner Macademian Girl zacznie występować u boku Małgorzaty Opczowskiej. Tomasz Wolny natomiast został "oddelegowany" do Idy Nowakowskiej.

Sytuacja już niedługo może się zmienić, bowiem o miejsce u boku Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie"rywalizuje dwóch prowadzących. Widzowie mają zdecydować, który z nich zostanie w programie i na stałe będzie partnerował tancerce w porannych wydaniach programu.

Tomasz Wolny i Łukasz Nowicki walczą o posadę w "Pytaniu na śniadanie"?

Fakt donosi, że producenci "Pytania na śniadanie" testują zupełnie nowe połączenia między prowadzącymi. Sprawdzają, czy między Małgorzatą Opczowską oraz Robertem El Gendym pojawi się chemia, natomiast Tomasz Wolny będzie na zmianę pojawiał się na antenie u boku Idy Nowakowskiej.

Tancerka będzie prowadzić "Pytanie na śniadanie" raz z Łukaszem Nowickim, a raz z Tomaszem Wolnym i to reakcje widzów mają zdecydować, który z prezenterów zostanie w formacie na stałe.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Czy Kościół powinien płacić podatki, jak wszyscy inni?
2. Niestety, klienci jednego z największych banków w Polsce w niebezpieczeństwie. Można stracić wszystkie pieniądze
3. Tadeusz Rydzyk przerwał milczenie. Miał mówić o uczelni, a grzmiał o aborcji i LGBT

To, by "Pytanie na śniadanie" spełniało wymagania widzów i zatrzymywało ich z programem na dłużej, jest priorytetem producentów. Widownia, o którą walczy TVP, jest spora, gdyż jak podają Wirtualne Media we wrześniu to właśnie "Pytanie na śniadanie"było liderem na rynku programów śniadaniowych, bijąc nawet "Dzień Dobry TVN".

Z danych opublikowanych przez Wirtualne Media wynika, że średnia oglądalność śniadaniówki we wrześniu to 439 tys. osób, przy czym największy konkurent "Dzień Dobry TVN" osiągnął "zaledwie" średnio 347 tys. osób oglądających poranny program. Fakt postanowił zapytać Telewizję Polską o komentarz na temat ewentualnych kolejnych zmian personalnych w "Pytaniu na śniadanie".

TVP odpowiada na medialne doniesienia

"Pytanie na śniadanie" unika schematów i nieustannie zaskakuje swoich widzów - przekazano przez Centrum Informacji TVP na pytanie "Faktu" odnośnie sporych roszad personalnych w porannym programie.

Czy z portfeli Polek i Polaków znikną jeszcze większe pieniądze? Szykuje się drożyzna, dziennikarze dotarli do informacji z NBPCzy z portfeli Polek i Polaków znikną jeszcze większe pieniądze? Szykuje się drożyzna, dziennikarze dotarli do informacji z NBPCzytaj dalej

"Pytanie na śniadanie" to format, gdzie rozpiętość tematów jest wyjątkowo szeroka. Od dyskutowania na temat mody w nadchodzącym sezonie, prowadzący muszę często natychmiast przejść do rozmowy o sytuacji w polskich szpitalach, czy nagłaśniać społeczne zbiórki na leczenie małych pacjentów. Ida Nowakowska wykorzystuje do tego również swoje media społecznościowe, gdzie znaleźć można wiele zakulisowych zdjęć z planu "Pytania na śniadanie".

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z publicznego profilu Idy Nowakowskiej w mediach społecznościowych i znaleźć je można pod adresem Instagram.com/idavictoria

Źródło: NaTemat / Fakt / Instagram.com / Wirtualne Media

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Objawy raka płuc widoczne na twarzy. Kiedy się pojawią nie ma chwili do stracenia
  2. Najprostszy i najszybszy przepis na gołąbki po szwedzku. Robi się je w chwilę
  3. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  4. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  5. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  6. W sieci zawrzało. Syn Zenka Martyniuka znów dorzucił do pieca. Celebryta opublikował wpis o tajemniczym wyjeździe w egzotyczne regiony
  7. Uwaga, ogromne utrudnienia w polskich bankach. Lepiej wypłacić pieniądze, PKO BP, mBank, Santander, Millennium, Ing Bank Śląski