.
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 19 Listopada 2020

Straciła pracę w "Pytanie na śniadanie", teraz zamieściła niepokojący post. Co dzieje się z Marceliną Zawadzką?

Marcelina Zawadzka odeszła z TVP i "Pytania na śniadanie" w atmosferze skandalu. Chociaż początkowo zapewniała, że podejrzenia o oszustwa podatkowe nie wpłyną na jej pracę zawodową, Telewizja Polska zdecydowała się zawiesić współpracę z modelką do czasu oczyszczenia z zarzutów. Czarno-białe wpisy na Instagramie prezenterki wywołały niepokój.

Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" przebywa obecnie na wakacjach, jednak zanim jej Instagram zalany został egzotycznymi fotografiami z Meksyku, to Marcelina Zawadzka postanowiła zamieścić kilka czarno-białych zdjęć opatrzonych wyjątkowo refleksyjnymi cytatami z piosenki Anny German.

Zmiany wśród prowadzących Zmiany wśród prowadzących "Pytanie na śniadanie". Niespodziewanie powraca zwolniony dziennikarz, TVP podjęło decyzjeCzytaj dalej

Prezenterka TVP zaniepokoiła swoich fanów, mających świadomość, że od czasu postawienia jej zarzutów o oszustwa podatkowe i stracie pracy w "Pytaniu na śniadanie" czas w życiu modelki nie należy do najlepszych. Dziennikarze dotarli jednak do faktów, które ujawniły, iż Marcelina Zawadzka boryka się z kolejnym ciosem, tym razem wyjątkowo osobistym.

Marcelina Zawadzka znana z "Pytania na śniadanie" zamieściła niepokojące zdjęcia

Posty opublikowane przez prezenterkę TVP opatrzone zostały fragmentami piosenki "Człowieczy los". Nie wiadomo, dlaczego dziennikarka zdecydowała się na zamieszczenie akurat takich fotografii.

Ostatni czas nie był dla dziennikarki łatwy. Marcelina Zawadzka zniknęła z TVP po tym, jak postawiono jej zarzuty oszustw podatkowych. Zapewniała, że ciążące na niej oskarżenia nie będą powodem problemów zawodowych w Telewizji Polskiej. Okazało się jednak inaczej i stacja postanowiła, przynajmniej do czasu wyjaśnienia jej sytuacji prawnej, zawiesić współpracę. Miejsce modelki na kanapie "Pytania na śniadanie" zajęła Małgorzata Opczowska znana z TVP Info.

Obrazy WTV"Nauczycielka nazwała nas osobami zaburzonymi, terrorystkami". Próbował protestować podczas nauczania zdalnego, poniósł konsekwencjeCzytaj dalej

Nowa towarzyszka Tomasza Wolnego nie przypadła do gustu widzom "Pytania na śniadanie", którzy niemal jednogłośnie orzekli, iż Marcelina Zawadzka lepiej sprawdzała się w roli prowadzącej. Jednym z najbardziej popularnych rozmów przeprowadzonych przez modelkę jest ta dotycząca operacji drastycznych z "polską barbie".

DZISIAJ GRZEJE:

1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. Wicepremier o prezencie dla Polaków na święta. Padły słowa o zawieszeniu zakazu handlu
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Stan Bronisława Komorowskiego się pogorszył i przewieziono go do szpitala. Najnowsze informacje ws. zdrowia b. prezydentaStan Bronisława Komorowskiego się pogorszył i przewieziono go do szpitala. Najnowsze informacje ws. zdrowia b. prezydentaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Zapadła decyzja w sprawie szkoły. Rząd podał termin powrotu uczniów oraz nowe ustalenia w sprawie ferii
  3. Najszybsza sałatka z najzdrowszym produktem świata. Wzmacnia organizm i smakuje nieziemsko
  4. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"
  5. Psy zaatakowały 11-latka, zadały mu bardzo dotkliwe rany. Dziecko trafiło do szpitala
  6. Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczeć
  7. Polsat informuje: tysiące Polaków czeka trudna sytuacja po decyzji rządu. Z nadzieją czekali na sezon wyjazdów podczas ferii zimowych
  8. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekli